27 września 2018 r. FESTIWAL WODY oraz konferencja Nowoczesne technologie w zarządzaniu i oszczędnym gospodarowaniu wodą

66

Szanowni Państwo,

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do bezpłatnego udziału w ogólnopolskiej konferencji pt. „Nowoczesne technologie w zarządzaniu i oszczędnym gospodarowaniu wodą” podczas FESTIWALU WODY, towarzyszącego Międzynarodowym Targom Branży Komunalnej, która odbędzie się dnia 27 września 2018 w Centrum Kongresowo -Wystawienniczym PTAK EXPO w Nadarzynie.

Wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań, dotyczących racjonalnego zarządzaniem wodą, ma niezwykle istotne znaczenie dla zapewnienia bezpieczeństwa ekologicznego, zdrowia mieszkańców oraz zrównoważonego rozwoju. Można tego dokonać jedynie dzięki interdyscyplinarnemu podejściu, integrującemu wiedzę naukową i inżynierską z działaniami w wielu dziedzinach uwzględniających procesy biologiczne, hydrologiczne, społeczne i gospodarcze. Aby upowszechniać i popularyzować te niezwykle ważne zagadnienia organizujemy konferencję FESTIWAL WODY, jako integralną część Międzynarodowych Targów Branży Komunalnej (MTBK).

Celem konferencji adresowanej do samorządów, przedsiębiorców i środowiska naukowego jest kreowanie polityki zrównoważonego rozwoju miast, gmin i większych jednostek terytorialnych w rozwiązywaniu ważnych problemów środowiskowych, w tym racjonalnego gospodarowania wodą i poprawy jakości życia.  Istotnym aspektem jest również popularyzowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych i ekonomicznych oraz upowszechnianie najlepszych praktyk w zakresie realizacji ekologicznych projektów związanych z gospodarka wodną.

Koncentrujemy się na wykorzystaniu olbrzymiego potencjału rozwiązań inspirowanych naturą w połączeniu z infrastrukturą inżynierską, przy wykorzystaniu nowatorskich technologii. Podczas konferencji przedstawimy przykłady działalności instytucji, podmiotów gospodarczych i samorządów, które mają do odegrania kluczową rolę we wdrażaniu europejskiej polityki ochrony zasobów wody i środowiska oraz łagodzenia skutków zmiany klimatu.  

Wydarzenie kierowane jest do profesjonalistów związanych z branżą wodną:

  • Kadry zarządzającej przedsiębiorstwami wodociagowymi
  • Decydentów jednostek samorządowych i administracji
  • Dostawców technologii, oprogramowania i systemów do zarządzania
  • Dostawców innowacyjnych narzędzi i urządzeń
  • Pozarządowych organizacji proekologicznych
  • Dostawców systemów inteligentnego gospodarowania wodą
  • Profesjonalistów związanych z branżą

Ilość miejsc dla słuchaczy jest ograniczona. Aby zarezerwować miejsce należy zarejestrować się na stronie: www.festiwalwody.com

Podczas wydarzenia chętnie udostępnimy uczestnikom Państwa ofertę, umożliwimy prezentację usług, produktów i udzielimy wsparcia w zakresie popularyzacji rozwiązań.  Warunkiem takiej współpracy jest uzyskanie statusu Partnera Konferencji, więcej informacji na ten temat można uzyskać pod adresem: biuro@liderzyinnowacyjnosci.com, tel. 22 702-15- 16, 660-400- 468.

Organizator Konferencji, redakcja Liderów Innowacyjności

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here