Kongres Dyrektorów Finansowych we Krakowie – 11 kwietnia

  57

  Ogólnopolski cykl Kongresów Dyrektorów Finansowych jest przedsięwzięciem organizowanym z inicjatywy Grupy Euler Hermes we współpracy z Association of Chartered Certified Accountants (ACCA) oraz Centrum Idei Gospodarczo-Ekonomicznych. Nadrzędnym założeniem największego w kraju projektu dla dyrektorów finansowych jest tworzenie platformy wymiany doświadczeń oraz dyskusji merytorycznych.

  W Krakowie odbędzie się kolejny kongres CFO – cyfrowej rewolucji w biznesie, w ramach cyklu ogólnopolskich kongresów dyrektorów finansowych.. Finałowy kongres podczas którego poznamy laureatów XIV edycji konkursu Dyrektor Finansowy Roku, odbędzie się 25 września w Warszawie. Tematem przewodnim tegorocznych spotkań jest cyfryzacja i robotyzacja biznesu z punktu widzenia CFO.

  W trakcie prezentacji i paneli dyskusyjnych krakowskiego kongresu, wybitni eksperci wraz z przedstawicielami biznesu będą analizować wyzwania, jakie firmy muszą podejmować w codziennej pracy oraz podzielą się swoimi spostrzeżeniami, które przedstawią w następujących tematach: Eksperyment fiskalny w czasach globalnej dekoniunktury / Skoro jest tak dobrze, to czemu jest tak źle? Realia polskiego biznesu / Diabeł ubiera się u Prady, finanse ubierają się w Trade Finance! Jak innowacyjnie i bezpiecznie finansować biznes / Dotacje i ulga na B+R, czyli miliardy, po które się nie zgłaszamy / Kamienie milowe na drodze do PPK w firmie / odpowiedzialność merytoryczna i społeczna CFO przy budowaniu bezpieczeństwa finansowego pracowników / Jak przyspieszyć wzrost w MSP – czyli co łączy dyrektora finansowego i kierowcę rajdowego. Głównym tematem przewodnim całego projektu DFR jest cyfryzacja oraz robotyzacja biznesu z punktu widzenia tzw. CFO 4.0.

  Gościem specjalnym spotkań regionalnych będzie Vadym Melnyk – CEO & Founder Cervi Robotics zajmującej się tworzeniem i produkcją robotów oraz dronów, m.in. dla Europejskiej Agencji Kosmicznej, największych korporacji oraz startupów z całego świata. W swoim wystąpieniu „Will Robots Take My Job?” zaprezentuje mechanizmy inwestowania w nowe technologie oraz podpowie, jak budować przewagę konkurencyjną, m.in.: Digital Transformation, Blue Ocean i From Zero to One.

  Więcej na stronie internetowej projektu: www.dyrektorfinansowyroku.pl

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać komentarz!
  Please enter your name here