Polityka prywatności

Szanowni Państwo,

Od 25 maja 2018 roku obowiązuje nowe rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE.

Stosując się do zaleceń dyrektywy RODO pragniemy poinformować, że Państwa dane znajdują się w naszej bazie. Przechowujemy takie dane jak: imię i nazwisko, nazwa firmy, stanowisko służbowe, numer telefonu, adres firmowy oraz adres e-mail.

Jednocześnie chcemy zapewnić, że dbamy o bezpieczeństwo danych i korzystamy z nich wyłącznie dla celów prowadzonej działalności  dziennikarskiej i promocyjnej w szczególności do kontaktów medialnych. Nie udostępniamy i nie sprzedajemy Państwa danych żadnym innym podmiotom gospodarczym. Zależy nam, aby zasady, którymi kierujemy się w powyższej kwestii były dla Państwa jasne i zrozumiałe, stąd w przypadku jakichkolwiek pytań i wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Administratorem danych osobowych jest  agencja ARJOL MEDIA  Jolanta Czudak-Tomaka z siedzibą w Józefosławiu  05-500, ul. XXI Wieku 7C/1 , NIP: 113-097-20-15.  Kontakt z administratorem jest możliwy pod numerem telefonu  22 702 15 16, bądź mailem: biuro@liderzyinnowacyjnosci.com

W każdej chwili mogą Państwo wypisać się z naszej bazy lub zmodyfikować dane poprzez adres mailowy: biuro@liderzyinnowacyjnosci.com