Targi innowacyjnych technologii informatycznych – 20 września 2018 r. na Stadionie PGE Narodowy

  15

  IT FUTURE EXPO to jedyne targi informatyczne organizowane w Polsce, skupiające przedstawicieli i wystawców z szeroko pojętej branży IT. Organizowana w prestiżowej lokalizacji impreza, będzie miejscem promocji najnowszych rozwiązań i technologii oraz źródłem informacji o produktach. Połączenie świata nauki i biznesu sprawia, że na targi przybywają zarówno kontrahenci z Polski jak i zagranicy m.in. reprezentanci departamentów informatycznych, zainteresowani nowościami rynkowymi i poszerzaniem wiedzy.

  Jak co roku targom towarzyszyć będą również targi IT CAREER SUMMIT, zorganizowane w specjalnie wydzielonej strefie na Stadionie Narodowym. Strefa Kariery IT będzie doskonałą okazją dla specjalistów branży informatycznej, którzy poszukują nowych wyzwań na ścieżce swojej kariery zawodowej. Kolejnym wydarzeniem towarzyszącym targom, będzie konferencja IT FUTURE CONGRESS oraz konferencja Twoja Kariera w IT, mająca za zadanie w jak najszerszym zakresie umożliwić zainteresowanym słuchaczom – zapoznanie się z potrzebami rynku IT, najnowszymi technologiami sektora ICT oraz kierunkami rozwoju branży. Dodatkowo podczas tej edycji po raz kolejny, uruchamiamy strefę 3D, a w niej: roboty i drukarki 3D, rozszerzona rzeczywistość, rzeczywistość wirtualna.

  Idea targów IT FUTURE EXPO 2016 niesie ze sobą nową jakość, dającą istotny wpływ zainteresowanego środowiska na kształt kierunków i trendów rozwojowych branży. To projekt ukierunkowany na spełnienie oczekiwań wszystkich, którzy mają swój udział w projektowaniu, tworzeniu i użytkowaniu nowych technologii. Jesteśmy przekonani, że organizowane przez nas targi, jak i wydarzenia towarzyszące, będą idealną okazją do wymiany doświadczeń, pogłębienia wiedzy oraz nawiązania obiecujących relacji biznesowych.

   

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać komentarz!
  Please enter your name here