VII edycja Targów China Homelife Show i China Machinex – 06-08.06.2018

  33

  Są to największe w Europie Centralnej i Wschodniej targi producentów z Chin organizowane w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie k. Warszawy na powierzchni przekraczającej 30 000 m2.

  Podczas 7. edycji można się spodziewać rekordowej liczby 1700 wystawców – sprawdzonych, godnych zaufania, oferujących wysokiej jakości produkty firm z Państwa Środka. Goście targowi będą mogli zapoznać się z ofertą, aż 65 000 wyrobów z różnych branż: odzieżowo-tekstylnej, meblarskiej, wyposażeniowej, elektronicznej, oświetleniowej i budowlanej.

  Wydarzeniu China Homelife Show po raz drugi towarzyszyć będą targi China Machinex, na których firmy z Chin zaprezentują nowe możliwości technologiczne na rynku maszyn, energii i narzędzi.

  Przez cały czas trwania wydarzenia dla wystawców i odwiedzających dostępna będzie tzw. strefa match makingu, gdzie przedsiębiorcy będą mogli odbyć bezpośrednie spotkania biznesowe z bezpłatną pomocą tłumaczy.

  Targi organizowane są przez firmę Meorient International Exhibition we współpracy z Warszawską Izbą Gospodarczą. China Homelife Show to międzynarodowy Brand. Pod taką samą nazwą te targi odbywają się w 13 regionach świata – Brazylia, Egipt, Indie, Iran, Jordania, Kazachstan, Kenia, Meksyk, Nigeria, Polska, RPA, Turcja, ZEA, jako globalny projekt spotkań B2B, który w 2017 roku obchodził jubileusz 10. edycji. China Homelife Show i China Machinex w Polsce jest jedyną w tej części Europy edycją tego wydarzenia obejmującego swym zasięgiem 16 krajów Europy Centralnej i Wschodniej.

  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Proszę wpisać komentarz!
  Please enter your name here