11 listopada – Światowy Festiwal Zakupów

1293

W wydarzeniu organizowanym przez AliExpress po raz pierwszy wezmą udział małe i średnie przedsiębiorstwa z zagranicy. Globalna platforma internetowej sprzedaży detalicznej w ramach Grupy Alibaba, zaprasza konsumentów z całego świata do udziału w Festiwalu Zakupów, który odbędzie się 11 listopada

W tym roku AliExpress po raz pierwszy umożliwi udział w wydarzeniu zagranicznym firmom z Włoch, Hiszpanii, Turcji i Rosji. Tym samym umacnia pozycję małych i średnich przedsiębiorstw
w mikro i makro skali oraz buduje ich wartość na kluczowych rynkach, gdzie działa AliExpress.

AliExpress stawia sobie za cel, aby stać się platformą odwierciedlającą styl życia konsumentów na całym świecie – powiedział Wang Mingqiang, Dyrektor Generalny AliExpress. Udział zarejestrowanych na AliExpress lokalnych małych i średnich przedsiębiorców z zagranicy w Światowym Festiwalu Zakupów 11.11 to dopiero początek. Systematycznie będziemy włączać do wydarzenia większą liczbę firm, aby przyczyniać się do ich rozwoju i sukcesu.

Największe święto na świecie

Jest to 24-godzinne wydarzenie, podczas którego sprzedaż znacznie przekracza obroty uzyskiwane łącznie w USA podczas Black Friday i Cyber Monday. Od lat międzynarodowi przedsiębiorcy wykorzystywali 11.11 jako okazję do sprzedaży swoich produktów chińskim konsumentom na platformach Tmall i Tmall Global. Od niedawna, data ta przyciąga coraz więcej chińskich klientów przebywających za granicą oraz klientów spoza kraju.

Jedenasta edycja wydarzenia jest wyjątkowa, ponieważ po raz pierwszy mogą w nim uczestniczyć firmyz Rosji, Hiszpanii, Włoch i Turcji. Obecnie AliExpress obsługuje ponad 200 krajów i regionów na całym świecie, w tym Rosję, Hiszpanię, Francję, Stany Zjednoczone, Brazylię, Polskę, Bliski Wschód.

Potencjał małych i średnich przedsiębiorstw

 Tegoroczne wydarzenie skupi się na następujących trendach: nowej formie konsumpcji, nowym biznesie i budowaniu ekologicznie społeczeństwa. Na konsumentów będą czekały promocje typu pop-up oraz różnorodne działania w sieci i poza nią aż w 35 miastach piętnastu krajów i regionów.

AliExpress – globalna platforma handlu detalicznego

Uruchomiony w 2010 r. AliExpress (https://pl.aliexpress.com/) to globalna platforma handlu detalicznego, umożliwiająca konsumentom z całego świata dokonywanie zakupów bezpośrednio
u producentów i dystrybutorów głównie w Chinach. Celem AliExpress jest stworzenie lokalnej i globalnej platformy sprzedaży dla międzynarodowych firm. Obecnie AliExpress jest dostępny w wielu językach, m.in.: angielskim, rosyjskim, portugalskim, hiszpańskim, włoskim, polskim i francuskim.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here