965

Warszawska Izba Gospodarcza  wspólnie z  kancelariami radców prawnych Grabowski i Wspólnicy i BRILLAW-Mikulski & Partnerzy, zapraszają na webinarium dedykowane firmom rodzinnym pt. „Firmy rodzinne w drodze budowania wielopokoleniowych przedsięwzięć rodzinnych. Sukcesja. Programy motywacyjne. Fuzje i przejęcia”, które odbędzie się 25 sierpnia 2020, godz. 11:00.

Podnosimy świadomość przedsiębiorców, którzy znaleźli się na etapie procesu sukcesji. Po 30 latach od powstania firm w czasach przełomu, nadchodzi czas na zmianę pokoleniową, która stała się zagadnieniem nie do pominięcia w życiu i rozwoju firm rodzinnych.

Celem szkolenia jest przekazanie wiedzy na temat prawnych rozwiązań wyzwania, jakim dziś jest sukcesja w firmach rodzinnych. Firmy rodzinne zdobywają świadomość i wiedzę na temat możliwych kroków w rozwoju swoich przedsiębiorstw. Nasze szkolenie jest dawką wiedzy od ekspertów- praktyków tego zakresu.

Korzyści z uczestniczenia w webinarium:

Uczestnicy szkolenia zdobędą wiedzę na temat procesu sukcesji w firmach rodzinnych, podniesie to ich świadomość, co do potrzeby tego procesu w ich firmach.

Uczestnicy szkolenia poznają alternatywne możliwości przeprowadzenie procesu sukcesyjnego, będącego również potencjalnie krokiem w rozwoju firmy.

Jest to szkolenie również dla kadry menadżerskiej w firmach prywatnych, dla których programy motywacyjne mogą stać się motywatorem do większego zaangażowania w firmę rodzinną.

Członkowie rodziny uczestniczący w szkoleniu zyskają wiedzę na temat tego, jak zatrzymać w firmie kluczowych menadżerów i zmotywować do efektywnego działania sukcesorów.

Zagadnienia poruszane w szkoleniu przeprowadzą uczestników przez klasyczny model sukcesji – z rąk nestora w ręce sukcesora, jak również wskażą alternatywne rozwiązania w przypadku braku sukcesorów posiadających umiejętności do zarządzania przedsiębiorstwem.

Akredytacja on-line pod adresem: https://sukcesja.szef.co/formularze/firmy_rodzinne

PROGRAM SZKOLENIA na www. wig.waw.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here