1025

Każdy rodzic, którego dziecko dotyka ciężka choroba, szuka pomocy i wsparcia. Może ją otrzymać m.in. w Fundacji Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej. Celem jej działania jest pomoc tym najbardziej potrzebującym – małym pacjentom. Fundacja Serce Dziecka w przeciągu 14 lat pomogła ponad 3400 dzieci z chorobami serca.

Cosmedica jako ogólnopolska sieć sprzedaży działająca w segmencie Zdrowia i Urody, zdecydowała się przekazać całość środków, ze sprzedaży wysokiej jakości opakowań prezentów świątecznych, na rzecz Fundacji Serce Dziecka.

Zależy nam, żeby dotrzeć do najbardziej potrzebujących, żeby wspomóc proces leczenia i podnieść jakość życia dzieci, które zostały naznaczone chorobą – wyjaśnia Piotr Maciejewski, Manager Marketingu sieci Cosmedica. – Wiemy również jak wiele wsparcia potrzebują rodzice dzieci u których zdiagnozowano ciężkie choroby serca. To walka o każde uderzenia małego serca i nie ma nic ważniejszego niż zdrowie dzieci. Doceniamy Fundację Serce Dziecka, która skupia się na szerokich obszarach począwszy od wsparcia mentalnego dla rodziców, dofinansowaniu do leczenia i rehabilitacji, organizacji charytatywnych koncertów czy konferencji medycznych dla lekarzy by pokazywać najnowsze trendy w leczeniu, aż po zakup sprzętu medycznego.

Sieć Cosmedica, podobnie jak Fundacja Serce Dziecka, wierzą i wiedzą, że z wrodzoną wadą serca można żyć! Pamiętajmy, że tym drobnym gestem jakim jest zakup opakowania świątecznego Cosmedica, każdy z nas może dołożyć cegiełkę w ratowaniu zdrowia i życia dzieci.

Cosmedica to ogólnopolska sieć 82 sklepów. Cosmedica prowadzi również sprzedaż internetową pod adresem: sklep.cosmedica.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here