1001

Zaproszenie na webinar – „Misja Sukcesja. Inspiracje dla Firm Rodzinnych”

Instytut Biznesu Rodzinnego od ponad dekady działa na rzecz profesjonalizacji firm rodzinnych. Dbamy o zrównoważony rozwój firm rodzinnych. Dobrostan, harmonia i ład w rodzinach biznesowych –  jest dla nas szczególnie istotny.

Obserwujemy wiele zmian związanych z pandemią Covid w polskich firmach rodzinnych. Jedną z nich jest przyspieszenie procesów zmiany pokoleniowej, między innymi przekazanie władzy w ręce kolejnego pokolenia.

Ale czy sam ten akt wystarczy? A co z przepływem unikalnej wiedzy, bogatej w doświadczenie założyciela? Czy czynniki takie jak własność, wartości i wizja też są niezbędne?

Podczas spotkania dowiesz się, jak: przygotować się do rozmów o sukcesji, kto powinien je zainicjować, kto brać w nich udział, uniknąć najczęstszych błędów popełnianych w procesie sukcesji, zaplanować kolejne kroki, transparentność działań i zaangażowanie wszystkich członków zespołu, opracować check listę spraw, które warto poruszyć podczas spotkania w gronie rodziny, dowiesz się także, czym jest Diament Sukcesyjny©

 Dr Adrianna Lewandowska i Roman Wieczorek podzielą się wiedzą ekspercką i doświadczeniem w zakresie zmiany pokoleniowej w firmach.

Webinar odbędzie się 29 marca, godz. 10:00. Wydarzenie jest bezpłatne

Zapisy: https://sukcesjawpraktyce.pl/webinar-2021/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here