25 stycznia 2020 – początkiem Roku Metalowego Szczura, symbolu nadziei i dobrobytu

2169

W kalendarzu azjatyckim jest to rok korzystny dla osób pracowitych i ostrzeżeniem dla leserów. Według chińskiego zodiaku, który łączy każdy rok księżycowy ze zwierzęciem w cyklu 12-letnim – 2020 jest Rokiem Szczura. Tradycyjnie szczur jest postrzegany w wielu krajach azjatyckich jako symbol dobrobytu, nadziei i możliwości. Jest także pierwszym zwierzęciem w cyklu 12-letnim, i dzięki temu szczur zyskał reputację najbardziej sumiennego wśród wszystkich zwierząt zodiaku.

Szczur roku 2020 ma kolor  biały , a to zdarza się tylko raz na 60 lat. Białe szczury są uważane za liderów stada, bardzo mądre i bardzo elastyczne.  Wydaje się również, że Rok Szczura będzie momentem ożywienia gospodarczego, a rząd Korei Południowej przewiduje poprawę w nowym roku po powolnym 2019 r. Taka prognoza brzmi optymistycznie i skorzystają z niej osoby pracowite i sumienne. Dla leserów jest przestrogą

Legenda o pochodzeniu zwierzęcego zodiaku

Budda zaprosił wszystkie zwierzęta świata, aby go odwiedziły, ale na zaproszenie Buddy odpowiedziało  tylko 12 zwierząt, które uhonorował. Przydzielił im nazwy rok po roku zgodnie z kolejnością ich przybycia. 

Każda postać zwierzęca wskazuje określony rok, godzinę i kierunek w cyklach 12 letnich.  Ponadto 24 godziny są podzielone przez 12, co oznacza, że ​​każde dwie godziny mają swojego  zwierzęcego patrona. Koreański system zodiaku jest nie tylko ważnym miernikiem, ale ma również szczególne znaczenie dla Koreańczyków. Osoba urodzona w określonym roku i o określonej godzinie ma pewną cechę zwierzęcą związaną z koreańskim systemem zodiaku.

Nawiązując do wypowiedzi koreańskich mistrzów możemy wnioskować, że pracowici są górą i to oni będą zbierać bogate żniwa. Niekoniecznie przekładające się na złote monety, bo pieniądz ma tutaj znaczenie jedynie symboliczne. Pracusie zostaną w końcu dostrzeżeni, a ich talent właściwie wynagrodzony.

Podejmując decyzje życiowe, takie jak kariera, finanse i małżeństwo, często uzyskuje się porady od wróżbitów, którzy interpretują szczęście lub przeznaczenie za pomocą zwierzęcego zodiaku. Uważa się, że przeznaczenie i osobowość zależą od charakteru, który oparty jest na koreańskim systemie zodiaku.

Z tych powodów zwierzęcy charakter roku jest ważnym czynnikiem w społeczeństwie koreańskim. Rok Szczura: 1912, 1924, 1936, 1948, 1960, 1972, 1984, 1996. Ludzie urodzeni w Roku Szczura są radośni, oszczędni i zaradni. Są towarzyscy i często odnoszą sukcesy w biznesie lub polityce. Chociaż strzegą swoich tajemnic, uwielbiają plotkować o innych. Czasami mogą być hojni, ale ich hojność rozciąga się tylko na tych, którzy są im najbliżsi. Pamiętajmy jednak, że szczur szczurowi nierówny, a nasz los zależy od nas samych.

Oczywiście nie obejdzie się bez trudnych decyzji, które będą miały wpływ na kolejne 12 lat. Zatem najpierw przemyślana koncepcja i dokładna realizacja planu, a dopiero później działanie. W roku Metalowego Szczura nie może mieć miejsca improwizacja, co niektórym z nas może mocno przeszkadzać. Zainteresowanych bliżej astrologią wschodu kieruję na stronę mistrza Mastersai.

Oczywiście nie obejdzie się bez trudnych decyzji, które będą miały wpływ na kolejne 12 lat. Zatem najpierw przemyślana koncepcja i dokładna realizacja planu, a dopiero później działanie. W roku Metalowego Szczura nie może mieć miejsca improwizacja, co niektórym z nas może mocno przeszkadzać. Zainteresowanych bliżej astrologią wschodu kieruję na stronę mistrza Mastersai.

Oczywiście nie obejdzie się bez trudnych decyzji, które będą miały wpływ na kolejne 12 lat. Zatem najpierw przemyślana koncepcja i dokładna realizacja planu, a dopiero później działanie. W roku Metalowego Szczura nie może mieć miejsca improwizacja, co niektórym z nas może mocno przeszkadzać. Zainteresowanych bliżej astrologią wschodu kieruję na stronę mistrza Mastersai. https://www.mastertsai.com/

IwoM)

https://www.mastertsai.com/

(IwoM)

https://www.mastertsai.com/

(IwoM)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here