1547

Wirus nie zna granic, nie wybiera i atakuje tam, gdzie najmniej się tego spodziewamy, zwłaszcza najsłabszych. Nie możemy obojętnie mijać problemu tylko dlatego, że zaistniał 8 tysięcy kilometrów od nas. W chwilach trudnych bądźmy solidarni!.  Koncertem chcemy zwrócić uwagę na fakt, że w obliczu zagrożenia epidemiologicznego wszyscy jesteśmy równi. W imieniu samorządu gospodarczego zwracamy się z prośbą o wsparcie organizacji koncertu charytatywnego „Solidarni z Wuhan”, który odbędzie się w Filharmonii Narodowej w Warszawie, 27 lutego br. o godz. 19:00. 

Drugim ważnym aspektem organizacji tego wydarzenia jest zwrócenie uwagi na metody zapobiegania rozprzestrzenianiu się wirusa. Jedna z nich jest bardzo prosta, ogólnodostępna, a jednak stosowana niewystarczająco. Badania pokazują zatrważająco niski poziom higieny osobistej Polaków, co budzi niepokój nie tylko w sytuacji zagrożenia koronawirusem. A przecież jedną z najskuteczniejszych metod obrony przed wszelkimi wirusami i bakteriami jest właściwa higiena osobista. 

Chcemy bić na alarm do władz wszystkich szczebli, by rozpoczęły narodową edukację higieny, jako formę troski o naszą przyszłość!  Liczymy na Państwa wsparcie w organizacji tego wydarzenia poprzez udział osobisty, a także wsparcie finansowe.  Cały dochód ze sprzedaży biletów zostanie przekazany na zakup masek ochronnych i materiałów higienicznych dla wskazanych przez Ambasadę Chin w Polsce sierocińców, w Wuhan lub innej miejscowości. 

Nr specjalnego subkonta bankowego dedykowanego temu wydarzeniu: 

Warszawska Izba Gospodarcza nr rachunku 83 1160 2202 0000 0004 5688 0465 wpłata tytułem: wsparcie koncertu charytatywnego „Solidarni z Wuhan”. 

Każda forma pomocy będzie dla nas bezcenna.  Osoba odpowiedzialna za kontakt: Katarzyna Kaczmarska tel. 500 174 453, e-mail: katarzyna@wig.waw.pl

Z wyrazami szacunku

 Marek Traczyk, prezes zarządu WIG

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here