All Pro Polska w szeregach PIAP

836

Polska Izba Artykułów Promocyjnych  (PIAP) jest organizacją zrzeszającą przedsiębiorców branżowych. Reprezentuje i dba o interesy tych firm. Jest organizacją konsolidującą branżę artykułów promocyjnych, partnerem do rozmów z decydentami kształtującymi zewnętrzne warunki funkcjonowania, organizatorami targów i mediów. Izba jest partnerem do kontaktów z podobnymi stowarzyszeniami z innych krajów. Obecnie PIAP wraz z Członkami Założycielami liczy ponad 180 Członków. Liczba ta rośnie w ostatnich miesiącach w związku z aktywizacją działań marketingowo-promocyjnych Izby.

– Szeregi Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych zasiliła niedawno kolejna firma. Jest nią spółka All Pro Polska, agencja reklamowo-marketingowa istniejąca na rynku od ponad 10 lat. Jednak jej twórcy, czyli udziałowcy jak i zarząd firmy posiadają minimum 30-letnie doświadczenie w produkcji upominków premium dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw, a także w obrębie dziedzin reklamy, marketingu i promocji. Cieszymy się, że możemy rosnąć w siłę, dzięki współpracy z kolejnym, doświadczonym graczem – zapewnia Zbigniew Grzeszczuk, członek zarządu Polskiej Izby Artykułów Promocyjnych, radca Krajowej Izby Gospodarczej

Przedstawiciele firmy All Pro Polska w nowatorski sposób podchodzą do promocji Polski, miast i regionów, polskich i zagranicznych marek, dbając o ich prestiż, wizerunek i pozycję. Agencja dopasowuje się do ogromnego zróżnicowania obszarów turystycznych w Polsce, proponując odpowiednią personalizację produktów upominkowych. Firma posiada produkcję własną, ale i zrzesza wokół siebie minimum osiemdziesiąt firm, które produkują na jej zlecenie. 

All Pro Polska jest także producentem i partnerem wielu eventów, gal, widowisk teatralnych i telewizyjnych oraz organizacji promujących, reklamujących i nagradzających firmy. Współpracuje z klubami biznesowymi, promuje instytucje, firmy, teatry, artystów i przedsiębiorców. Na co dzień współpracuje z mediami, a także posiada własne narzędzia i kanały promocji. Tworzy reklamy tv, spoty reklamowe na potrzeby promocji w sieci, banery, video i fotorelacje, wywiady we współpracy z mediami społecznościowymi i telewizjami internetowymi.

– Z uwagi na duży wachlarz oferowanych usług oraz możliwości chcielibyśmy zaproponować stałą współpracę i zaprosić do udziału w naszych przedsięwzięciach. Możemy również stworzyć i zrealizować projekty wymyślone specjalnie na potrzeby klienta zwracając przede wszystkim uwagę na jego priorytety, założenia, cele, strategię i target – zachęca Zbigniew Grzeszczuk, udziałowiec All Pro Polska.

Źródło: PIAP

www.piap-org.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here