Almanach astrologiczny – wskazana jest ostrożność w relacji z sąsiadami Polski

1173

Ingres Słońca w znak Barana oraz kiepska pogoda skłoniły autora witryny społeczno-kulturalnej „Almanach astrologiczny” do przedstawienia dywagacji z tym ingresem związanych. Takie prognozy budzą coraz większe zainteresowanie osób szukających nadziei w codziennej rzeczywistości politycznej, społecznej i zdrowotnej.

Zwracający na siebie uwagę układ z Uranem na Descendencie wraz z Księżycem i Lilitą w siódmym domu w połączeniu z kwadraturami do planet w znaku Koziorożca sprawia, że sprawy relacji Polski z innymi krajami, zwłaszcza sąsiednimi, mogą ulec niespodziewanemu zaostrzeniu i mogą przebiegać w nieprzewidywalny sposób, przynosząc niekorzystny wynik. Niestety nie mamy od wielu lat kompetentnych osób na stanowisku ministra spraw zagranicznych i należy się zastanowić czy rzeczywiście istnieje jakaś polska polityka zagraniczna, bo bardziej wydaje mi się, że jest ona tylko stosowana do realizacji decyzji podejmowanych poza krajem.

Z uwagi na położenie planet, wskazana jest w najbliższym czasie szczególna ostrożność i delikatność w stosunkach z sąsiadami. Potrząsanie szabelką bez względu na okoliczności, może przynieść nieprzewidywalne i negatywne rezultaty, a rusofobiczne uprzedzenia PiS mogą sprowadzić realne niebezpieczeństwo dla kraju.

Podobnie jak w poprzedniej prognozie związanej z ingresem zimowym, jednak nieopublikowanej w odpowiednim czasie i dlatego zaniechanej, wiele wskazuje na dalsze problemy związane ze zdrowiem Polaków. Koronawirus nie da za wygraną mimo szczepień i spodziewam się dalszej ewolucji form lockdownu. Nie zdziwiłbym się, gdyby doszło także do zmian w rządzie.

Redakcja Liderów Innowacyjności będzie śledzić te wszystkie wydarzenia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here