a&o Hostels otworzy pierwszy obiekt w Polsce

1841

Berlińska grupa budżetowa a&o rozszerzy swoje portfolio do 35 obiektów, 22 miast i 7 krajów, dzięki pierwszemu hostelowi w stolicy Polski.  Dawny biurowiec w centralnej dzielnicy Wola w Warszawie, zaoferuje w trzecim kwartale 2019 r. ponad 200 pokoi i 600 łóżek.

Chief Investment Officer a&o Henri Wilmes dodaje: „Nasz obiekt będzie największym markowym hostelem w Warszawie.” Ośmiokondygnacyjny dawny biurowiec na zachód od centrum miasta, w dzielnicy Wola, położony jest zaledwie około dziesięciu minut drogi od dworca kolejowego, Starego Miasta czy słynnego targu spożywczego „Hala Koszyki”. W ten sposób budynek spełnia „podstawowe kryteria naszych obiektów”, wyjaśnia Wilmes – „bardzo dobra dostępność, bliskość centrum i jest obiektem z potencjałem”, dodaje. W całej dzielnicy powstają aktualnie nowe biura, mieszkania i hotele.

Przez Warszawę do ekspansji w Europie Wschodniej

„Polska ma bardzo młode społeczeństwo: wielu uczniów, młodych ludzi i rodziny, dla których Warszawa jest bardzo popularnym celem podróży”, przyznaje Henri Wilmes i jednocześnie podkreśla rosnącą atrakcyjność 1,7-milionowej metropolii jako jednego z najważniejszych celów podroży w Europie: „Rozpoczęcie naszej premiery w Polsce od tak obiecującego projektu jest naprawdę dobrym sygnałem dla dalszego rozwoju w Europie Wschodniej”.

„Everyone can travel” – wypoczynek, podróże służbowe, grupowe i indywidualne

Dostawca noclegów a&o, który od 2000 r. specjalizuje się w podróżach grupowych i młodzieżowych, jest również polecany jako alternatywa dla osób podróżujących służbowo i indywidualnie: ceny zakwaterowania rozpoczynają się od 12 euro. a&o oferuje centralne lokalizacje, komfort i jakość, jak również nową koncepcję architektoniczną i projektową, która od początku roku jest wdrażana krok po kroku we wszystkich obiektach.

ttg

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here