AquFill Booster by Iwona Manikowska. Happy Clinic w odmładzaniu twarzy

1544

Przywracanie skórze blasku i młodego wyglądu to ulubiony rodzaj zabiegów w Happy Clinic. Doktor Iwona Manikowska nieustannie szuka najlepszego rozwiązania dla swoich pacjentek. Przedstawiamy nowatorskie połączenie preparatu usieciowanego i nieusieciowanego kwasu hialuronowego w jednej strzykawce – AquFill Booster.

Na czym polega metoda AquFill Booster?

AquFill Booster jest wypełniaczem o zwiększonej lepkości i spoistości. Jest wytwarzany przy użyciu nowoczesnej i opatentowanej technologii Triple Staged Cross-Linking Technology. Po wstrzyknięciu w tkankę jest utrzymany w formie “kapsułki”. Dzięki temu jest wysoce odporny na naturalną biodegradację. Taka postać sprawia również, że pozwala osiągnąć takie same efekty przy użyciu mniejszej ilości preparatu.

W preparatach AquFill Booster wykorzystywany jest czysty kwas hialuronowy pochodzenia niezwierzęcego. Jest on bardzo dobrze tolerowany przez organizm człowieka. Doskonale współgra z tkankami ludzkiego ciała.

Doktor Iwona Manikowska z Happy Clinic opracowała autorski protokół. Łączy w nim w jednej strzykawce usieciowany i nieusieciowany kwas hialuronowy. Zabieg jest w pełni spersonalizowany. Wykorzystywany jest do niego łącznik do mieszania preparatu dostosowany do potrzeb pacjenta.

To nowatorskie połączenie doskonale sprawdza się w zabiegach odmładzających na twarz. Preparat jest podawany w warstwę podskórną przy pomocy cienkiej igły. Można dzięki niemu redukować:

●  zmarszczki na czole, ●   fałdy i zagłębienia na skórze, ●  głębokie bruzdy nosowo-wargowe.

Metoda ta doskonale sprawdza się także do kształtowania policzków, brody i nosa.

Usieciowany i nieusieciowany kwas hialuronowy

W usieciowanym kwasie hialuronowym cząsteczki są specjalnie połączone – krzyżowo. Wpływa to na jego metabolizm. Nie ulega on szybkiemu rozpadowi. Dlatego pozostaje w miejscu wstrzyknięcia przez dłuższy czas. Bardzo dobrze sprawdza się przy zabiegach wolumetrycznych.

Nieusieciowany kwas hialuronowy ma bardzo krótkie łańcuchy. Dlatego szybciej ulega rozpadowi. Okres półtrwania (zmniejszenia się jego ilości o połowę) to 1–2 dni. Zwykle wstrzykuje się go nieco płycej. Ma on silne działanie rewitalizujące i nawilżające. Daje także efekt odmładzający, a dodatkowo zabezpiecza przed tworzeniem się nowych zmarszczek.

Efekty zabiegu AquFill Booster by Iwona Manikowska to:

●   wygładzenie zmarszczek, ●  wypełnienie bruzd w skórze, ●   odżywienie i nawilżenie skóry, ●  wyraźne odmłodzenie, ●   poprawa jędrności i napięcia skóry, ●   przywrócenie owalu twarzy, ●   stymulacja naturalnego kolagenu i elastyny.

Pierwsze zmiany w wyglądzie są zauważalne zaraz po zabiegu. Jednak efekty AquFill Booster utrwalają się jeszcze przez kilka kolejnych tygodni. Jest to związane m.in. ze stymulacją naturalnej produkcji kolagenu i elastyny, które stanowią naturalne “rusztowanie” skóry i utrzymują jej prawidłowe napięcie. Rezultaty utrzymują się nawet przez 24 miesiące. Można stosować zabiegi utrwalające. Warto jednak pamiętać, że na efekty mają wpływ indywidualne cechy organizmu. Doktor Iwona Manikowska przed przystąpieniem do zabiegu stara się poznać potrzeby pacjenta i dopasowuje do nich najbardziej odpowiednią metodę.

Dr Iwona Manikowska jest ekspertem medycznym portalu liderzyinnowacyjnosci.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here