ASM Group dołącza do Pracodawców RP

207

ASM Group, pionier na rynku wsparcia sprzedaży, dołącza do organizacji Pracodawców RP. Dla firmy z ponad 25-letnią tradycją jest to kolejny, naturalny etap rozwoju. Posiadamy wypracowane know-how, którym chętnie się dzielimy i dzięki któremu stale rozszerzamy swoje działania na rynku międzynarodowym. Dołączenie do Pracodawców RP to szereg nowych możliwości z dużym potencjałem mówi Adam Stańczak, prezes zarządu ASM Group. 

ASM Group S.A – lider wśród dostawców usług outsourcingowych właśnie dołączył do Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej – najstarszej i największej organizacji pracodawców w Polsce, zrzeszającej nierzadko konkurujące ze sobą przedsiębiorstwa, jednak działające na rzecz wspólnych interesów. 

Od wielu lat śledzimy działania Pracodawców RP. Choć z sukcesami działamy na terenie Włoch, Niemiec, Szwajcarii i Austrii, współpracujemy z gigantem Alibaba.com, to właśnie polskie produkty i polscy przedsiębiorcy są naszym motorem napędowym. Dołączenie do organizacji korzystnie wpłynie na działalność ASM Group pod wieloma względami. Nie od dziś wiadomo, że w grupie można zdziałać więcej. Organizacja Pracodawców RP dzięki reprezentowaniu interesów i stanowisk polskich przedsiębiorców istotnie kształtuje politykę gospodarczą, ponadto ułatwia wymianę doświadczeń, oferuje wsparcie prawne i dostęp do najnowszych informacji i trendów – komentuje Adam Stańczak, prezes zarządu ASM Group. 

Organizacja Pracodawców RP zrzesza nie tylko firmy, ale także doradców społecznych i ekspertów, tworząc znamienite grono osób, którym przyświeca wspólny cel – rozwój polskiej gospodarki, poprzez wspieranie przedsiębiorców, wyznaczanie standardów i tworzenie trendów. Działania te korzystnie wpływają także na rynek pracy w kraju. Im bardziej rozwinięte są przedsiębiorstwa, tym większe staje się zapotrzebowanie na rynku. Dzięki licznym szkoleniom z zakresu zarządzania, marketingu czy finansów, organizowanym przez organizację, członkowie mogą w pełni rozwijać potencjał swoich przedsiębiorstw, a także kompetencje poszczególnych pracowników. Nawiązywanie kontaktów z innymi członkami daje natomiast szansę kreowania nowych współprac, korzystania z dorobku i doświadczeń, poszukiwania efektywnych rozwiązań w biznesie.

Z ogromnym zadowoleniem przyjmujemy do naszego grona Pracodawców RP spółkę holdingową ASM Group S.A. Jako organizacja pracująca z i dla pracodawców dążymy do wzmocnienia naszego głosu poprzez zrzeszenie jeszcze większej liczby przedsiębiorców, którzy podzielają nasze wartości i cele. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu wzmocnieniu naszych szeregów będziemy mogli jeszcze skuteczniej uczestniczyć w dialogu z decydentami oraz reprezentować interesy pracodawców na arenie publicznej. Nasze doświadczenie, wiedza i determinacja są naszym atutem w dążeniu do stworzenia korzystnego środowiska dla biznesu, które będzie sprzyjało tworzeniu nowych miejsc pracy, inwestycjom i rozwojowi gospodarczemu – mówi Rafał Dutkiewicz, prezes zarządu Pracodawców Rzeczypospolitej Polskiej.

ASM GROUP S.A. jest spółką holdingową, zarządzającą grupą kapitałową, w skład której wchodzą spółki zależne, specjalizujące się w świadczeniu kompleksowych usług wsparcia sprzedaży i outsourcingu. Każdy projekt, mający na celu zwiększenie sprzedaży i promocję towarów, opiera się na latach doświadczeń, doskonałej znajomości rynku, ogromnych, międzynarodowych zasięgach oraz współpracy z ekspertami.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here