Astrologiczny raport tygodniowy (01-07.11)

865

Tydzień rozpoczyna się wizytami na grobach bliskich. Nie dla wszystkich wizyty na cmentarzach zapewnią ukojenie duszy i ciepłe wspomnienia. Jednak trygon Merkurego z Jowiszem to dobra okazja na przemyślenia, refleksji, rozmów z bliskimi i przyjaciółmi, z którymi spotkamy w tym szczególnym okresie.

We wtorek czeka was niezbyt miła konfrontacja z ukrytymi faktami i informacjami. Kwadratura Merkurego z Plutonem zmusi do przyjrzenia się temu, czego nie chcieliście wiedzieć, co zaś miało toksyczną siłę i destrukcyjny wpływ na wiele aspektów życia. Na szczęście Księżyc wkraczając w znak Wagi pozwoli poprawić jakość relacji z bliskimi, związku i partnerstwa.

Spory ruch i niezłe tempo działań pozwoli wam załatwić wiele spraw, więc środa zapowiada się aktywnie i twórczo. Księżyc w koniunkcji z Merkurym stymulować będzie umysł, pamięć i inteligencję do intensywnej pracy oraz do odświeżenia zaniedbanych relacji z ludźmi.

Wyjątkowo ważnym momentem – nie tylko tygodnia, ale i całego miesiąca – będzie czwartek. Nów Księżyca w znaku Skorpiona będzie wyjątkowo mocnym, poruszającym, momentami wstrząsającym i mobilizującym doświadczeniem dla wielu z was. Nów znajdzie się bowiem w koniunkcji z Marsem i Merkurym oraz w opozycji z Uranem. Zrozumiemy, że rozpoczynanie nowych przedsięwzięć i nowego etapu życia może być niekiedy trudnym, wywracającym nasze poglądy i postrzeganie świata doświadczeniem.

W piątek nuda nam nie grozi. Słońce w opozycji z Uranem zapowiada burzliwy, wstrząsowy koniec tygodnia w pracy i w szkole. Czekają nas też duże zmiany na niebie. Wenus wkraczając w znak Koziorożca każe nam się głęboko zastanowić nad uczuciowymi relacjami i związkami z ludźmi. Merkury zaś wkraczając w znak Skorpiona, zachęci do pogłębienia wiedzy, sięgnięcia do ukrytych i trudnych tematów i problemów, wspiera rozwój osobisty i psychologiczną samoświadomość.

Dopiero sobota przyniesie uspokojenie i większą porcję przyjemności. Księżyc wkraczając w znak Strzelca oraz Merkury w sekstylu z Wenus zapowiadają miły, przyjemny i wesoły weekend.

Piotra Gibaszewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here