Astrologiczny raport tygodniowy (05 -11.07)

1531

Nastrój kolejnego, wakacyjnego, tygodnia będzie zmienny, tak jak pogoda o tej porze roku. Czekają nas miłe i ciekawe chwile, ale liczyć się musimy również z momentami, gdy w naszej duszy – tak jak i na lipcowym niebie – kłębić się będą ciemne, burzowe chmury, z których może rozpętać się niezła nawałnica. Tydzień zaczynamy jednak sympatycznie, miło i przyjemnie.

Sekstyl Słońca z Uranem sprawia, że wakacyjny luz wzmocni umysłowy potencjał, obudzi kreatywność i twórczą inteligencję. To świetny dzień na wymyślanie nowych projektów i przedsięwzięć, wdrażanie nowych planów, pomysłów i wizji.

We wtorek Księżyc wkraczając w znak Bliźniąt zachęci do ruszenia się z domu, spaceru, pieszej lub rowerowej wędrówki. Ciekawość świata, otwartość na nowe informacje i wiedzę pozwoli wam nauczyć się czegoś nowego i inspirującego. Jednak kwadratura Merkurego z Neptunem spowoduje, że ci z was, którzy mają za sobą duży maraton wysiłku, pracy i nauki, powinni odpuścić, wyłączyć głowę i myślenie. Zmuszanie się do intelektualnych zmagań w sytuacji, gdy czujecie wypalenie i zmęczenie do niczego was nie doprowadzi.

Środa będzie trudnym i przykrym dniem dla tych, którzy liczyli na to, że na urlopie i wakacjach odbudują romantyczne relacje, odnajdą swoją drugą połówkę, rozniecą ogień namiętności. Opozycja Wenus z Saturnem będzie zimnym prysznicem w ten upalny, lipcowy dzień, więc raczej przygotujcie się na rozczarowanie, trudną rozmowę, niemiłą konfrontację.

Miłosne huśtawki, napięcia, spory i zwroty zapowiada we czwartek Wenus w kwadraturze z Uranem. Jednak Księżyc w koniunkcji z Merkurym, wkraczając w znak Raka, pozwoli wam nieco bardziej otworzyć się na bliskość, wysłuchanie swoich potrzeb, empatyczną wyrozumiałość na słabości, braki i niedoskonałości, jakie każdy z nas posiada.

Sobota to dzień, gdy każdy chciałby się odprężyć, dobrze zabawić, zrelaksować w gronie bliskich i przyjaciół. Nów Księżyca w znaku Raka pozwoli wam dokonać jednak coś znacznie ważniejszego. Jest to bowiem świetny moment na to, by podejmować ważne decyzje, zamykać stare sprawy i zaczynać nowe. Jednak nów będzie w opozycji do Plutona, więc uważajcie, by jakieś silne emocje i namiętności nie zamknęły wam oczu na prawdę, fakty i realia.

W niedzielę Księżyc wkracza w znak Lwa, Merkury zaś w Raka. To zatem doskonały dzień na rodzinne spotkania, biesiady, rozmowy o ważnych sprawach i problemach. Przy wspólnym stole, obiedzie, na grillu łatwiej wam będzie rozmawiać o tym, co jest źródłem trosk i zmartwień, ale też nadziei, marzeń, pragnień i tęsknot.

Piotr Gibaszewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here