Astrologiczny raport tygodniowy (13 – 19.09)

1376

Sporą dawkę optymizmu przyniosło nam wrześniowe babie lato. Słońce i ciepłe powietrze przypomniały nam o szczęśliwych chwilach wakacji, letnich podróżach i odpoczynku. I choć piękna pogoda nieco ustąpi, to jednak nie będziemy mieć powodów do narzekania. Ostatnie dni astronomicznego lata będą całkiem sympatyczne, co warto wykorzystać na te przyjemności i aktywności, które wspierają ciało, ducha i umysł.

Tydzień zaczynamy stosunkowo spokojnie i łagodnie. Jednak we wtorek nastroje mogą się posypać, emocje schłodzić, waleczność, siła i determinacja w działaniu osłabić i skurczyć. Słońce w opozycji z Neptunem oraz Księżyc wkraczając w znak Koziorożca uwrażliwią nas na trudne doświadczenia, melancholijne uczucia i skomplikowane sytuacje, z których nie zdawaliśmy sobie sprawy, które ignorowaliśmy lub które starannie omijaliśmy.

We środę Mars wkracza w znak Wagi, co może pogorszyć skuteczność, efektywność i produktywność tych przedsięwzięć, działań i interesów, dla których kluczem jest odwaga, sprawność, siła, pewność siebie i zdecydowanie. Niechęć do walki, rywalizacji, konkurowania i ambicji zmniejszy poziom stresu i napięcia, ale zarazem obniży loty, zmniejszy dochody, skłoni do oddawania się przyjemnościom i uciechom kosztem samodyscypliny i odpowiedzialności za siebie.

Czwartkowy poranek będzie niemiłym doświadczeniem dla tych, którzy żyli złudzeniami i iluzjami dotyczącymi bliskich, przyjaciół, partnera lub wspólnika. Księżyc w koniunkcji z Plutonem pokaże przykrą i brzydką stronę tego, w co wierzyliście i czemu bezwarunkowo ufaliście. Po południu Księżyc wkracza w znak Wodnika, co zapowiada towarzyskie zaskoczenie, ofertę spotkania, propozycję randki lub wspólnej zabawy.

Niezłe wyniki z pracy i w interesach przyniesie piątkowy trygon Słońca z Plutonem. Przenikliwość, błyskotliwość w analizie sytuacji, odwaga i poczucie pewności siebie pozwoli dobić targu, pozytywnie zaskoczy biznesowego klienta lub partnera. Kluczem do sukcesu będzie siła osobowości i psychiczna wytrzymałość. Jednak nie wszystko pójdzie idealnie. Księżyc w koniunkcji z Saturnem przypomni o zdrowotnych problemach, dolegliwościach i emocjonalnych deficytach tym, którzy zaniedbali troskę o psychofizyczną równowagę. Kwadratura Wenus z Saturnem każe ostrożnie potraktować miłosne deklaracje i sygnały. O rozczarowanie i uczuciowy zawód nie będzie trudno.

Sobota przyniesie antidotum na stres, obciążenie, nawał pracy i spraw z całego tygodnia. Księżyc w koniunkcji z Jowiszem uśmierzy napięcie, zmęczenie i nerwowość, poprawi nastrój i humor u tych, którzy źle zareagowali na sygnały przemijającego lata. Wieczorem Księżyc wkracza w znak Ryb, co w wielu wzbudzi romantyczne nastroje, potrzebę czułości, bliskości i miłości.

Piotr Gibaszewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here