Astrologiczny raport tygodniowy (14-20.06)

1526

Choć nadal mamy w kalendarzu wiosnę, choć była ona chwilami kapryśna i chłodna, to jednak wygląda na to, że nieco wcześniej, przed letnim przesileniem – w pogodzie i naturze – na kilka dni pojawi się prawdziwie gorące, upalne lato. Tydzień zaczyna się jednak niespokojnie, nerwowo, chwilami nieprzyjemnie i przygnębiająco.

Kwadratura Słońca z Neptunem oraz opozycja Księżyca z Saturnem nie zapowiadają miłych przygotowań do wakacji, letniego wypoczynku i zabawy. Konieczność pożegnania się z ambitnymi planami i marzeniami związanymi z wyjazdami, podróżami, spotkaniami i odwiedzinami, może popsuć humory tym, którzy wysoko ustawili poprzeczkę oczekiwań i pragnień.

We wtorek czeka nas jedno z ważniejszych astrologicznych wydarzeń roku – druga już kwadratura Saturna z Uranem. Będzie to moment trudnej, chwilami bolesnej, twardej i nieprzyjemnej konfrontacji, starcia starego, przemijającego świata z tym, co nowe, niepewne, napawające lękiem i niepokojem, niosące nieuchronne zmiany, konieczność przełamania mentalnych blokad i schematów, które nie pozwalają nam iść do przodu i rozwijać swoich potencjałów.

Napływające z południa powietrze rozgrzeje dusze i ciała, ale też zachęci do bardziej wytężonej pracy. Księżyc wkraczając w znak Panny pozwoli uporządkować interesy, stan posiadania, zawodowe układy, relacje i wspólne przedsięwzięcia. Jednak opozycja Księżyca z Jowiszem każe ostrożniej spojrzeć na posiadane zasoby finansowe, ambitne plany inwestycji i zakupów.

Mimo fali ciepłego powietrza nie wszyscy będą mieli we czwartek wesołe humory. Opozycja Księżyca z Neptunem przywoła trudne wspomnienia i emocje o tych, którzy je głęboko skryli, schowali, uciekli od nich lub je zapomnieli. Miło i sympatycznie zapowiada się piątek. Księżyc wkraczając w znak Wagi pozwoli nacieszyć się gorącą, tropikalną pogodą tym, którzy tęsknili za optymistyczną energią słonecznego blasku. Fantastycznie zapowiadają się towarzyskie spotkania, rodzinne imprezy, randka i miłosny flirt.

W niedzielę, w ostatni dzień astronomicznej wiosny, znów rozhuśtają się emocje i nastroje tym, którzy nie mają pomysłu, jak ciekawie i twórczo spędzić lato i wakacje. Księżyc wkraczając w znak Skorpiona każe przyjrzeć się temu, przed czym uciekacie, czego się boicie i nie do końca rozumiecie. Jowisz zaś wkraczając w ruch wsteczny osłabi siłę marzeń i optymizmu, który napędzał do działania w tych obszarach i dziedzinach życia, w których sukces był wątpliwy i niepewny. Trzeba zatem zejść na ziemię, zacząć patrzeć na świat bardziej racjonalnie i rozsądnie.

Piotr Gibaszewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here