Astrologiczny raport tygodniowy (23-29.08)

1464

Schyłek wakacji nie musi oznaczać definitywnego końca ciepłej, letniej pogody. I choć kończysz urlop, pakujesz się do powrotu do domu, wracasz do codziennej rzeczywistości, to nie znaczy, że masz się szykować na smutne dni. Jeszcze aura cię może nieźle zaskoczyć, więc nie trać nadziei na piękne wrześniowe lato.

Tydzień zaczynasz od bilansu tego, co było miłe i przyjemne oraz tego czego nie chcesz pamiętać z mijających wakacji. Trygon Wenus z Saturnem skłoni cię do tego, by zachować piękne wspomnienia, by pielęgnować te emocje i uczucia, do których ze wzruszeniem i sentymentem będziesz wracać w jesienne i zimowe dni. Nie unikniesz jednak nerwowości i napięcia. Opozycja Księżyca z Marsem sprawia, że codzienne sprawy i problemy dopadną cię pod postacią presji i stresu.

Huśtawki nastroju, melancholijne emocje i uczucia mocno się odezwą we wtorek. Ten nieco jesienny nastrój zapowiada opozycja Księżyca z Merkurym oraz koniunkcja z Neptunem. Tęsknota za tym, co przeminęło i odeszło, odgrzeje te wspomnienia, przed którymi uciekasz i które wypierasz. Wieczorem Księżyc wkracza w znak Barana, więc porzucisz nostalgiczne rozważania i wrócisz do tych czynności, które zawsze ci dawały duży zastrzyk energii – sportowego treningu lub tańca. Długi wieczorny spacer po świeżym powietrzu pozwoli ci odzyskać formę i optymizm.

Mocne przebudzenie wyobraźni, potrzebę odrzucenia starych przekonań i męczących myśli zapowiada we środę opozycja Merkurego z Neptunem. Trudno ci się jednak będzie skoncentrować na pracy i nauce, gdyż twój umysł będzie żeglować po bardzo dziwnych zakamarkach psychiki. Jednak czasem z takiego błądzenia i chaosu mogą się rodzić ciekawe pomysły i wizje. Dodatkowo opozycja Księżyca z Wenus sprawi, że zatęsknisz za starymi znajomymi i przyjaciółmi, którzy powoli wracają z wakacyjnych wojaży.

Zdecydowane przyspieszenie w pracy, w interesach, w planowaniu i zarządzaniu potencjałami umysłu, intelektu i wyobraźni zapowiada czwartkowy trygon Merkurego z Plutonem. Letni wypoczynek i urlop zachęciły cię do powrotu do tych marzeń i wizji, z których trzeba było zrezygnować lub odłożyć je na lepsze czasy.

W piątek Księżyc wkracza w znak Byka, co pomoże ci ogarnąć finanse po wakacyjnym spustoszeniu, jakie miało miejsce w twoich oszczędnościach. I choć nie ma sensu niczego żałować, to może jednak warto włączyć ekonomiczne myślenie wtedy, gdy znów zaczniesz szaleć z wydatkami na urlopie.

Ostatni weekend wakacji nie będzie leniwy i nudny. Sobotnia koniunkcja Księżyca z Uranem sprawi, że twój umysł zaleje fala gorączkowych myśli, niespokojnych emocji, nerwowych odczuć i wniosków. Przypomnisz sobie o licznych problemach, które czekają na rozwiązanie i podjęcie decyzji. Będzie z tym łatwiej w niedzielę, gdy Księżyc wejdzie w znak Bliźniąt, co natychmiast się przełoży na ciekawe pomysły, inteligentne odkrycia i sprytne rozwiązania męczących cię trosk i zmartwień.

Piotr Gibaszewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here