Astrologiczny raport tygodniowy (30.08-05.09)

1483

Nie tak sobie wyobrażaliśmy końcówkę wakacji. Pamiętając ciepłą, słoneczną, nierzadko upalną pogodę początku września z poprzednich lat, zaliczyliśmy zimny prysznic, w postaci zimnej i deszczowej pogody, która bardziej przypomina jesienne słoty, niż kalendarzowe lato. Ładna pogoda jednak wróci na pewno, tylko musimy się uzbroić w cierpliwość licząc na poprawę aury.

Kończący sierpień tydzień zaczyna się sporą zmianą w obszarze relacji, kontaktów towarzyskich, rozmów i negocjacji. Merkury wkraczając w znak Wagi uświadomi wam, jak duże znaczenie mają znajomości, przyjaźnie, układy towarzyskie, mniej i bardziej formalne związki, porozumienia, kontrakty i interesy, które wymagają wzajemnego zaufania i dobrej komunikacji. Na nic się nie przyda rywalizacja, twarde, stanowcze stawianie spraw. Dużo lepsze efekty przyniesie dążenie do kompromisu, do kulturalnego, eleganckiego i rozsądnego rozwiązania sporów i konfliktów.

Do pracy z energią planety Merkury odpowiedzialnej za wspieranie umysłu, intelektu, komunikacji, procesów mentalnych, neurofizjologicznych, intelektualnych, komunikacyjnych, pamięci, sprawności umysłowej, myślenia, inteligencji, procesów rozumowych związanych z analizą informacji polecam świecę planetarną Świeca MERKURY energia zapach 250 g – Solarius. Możesz również zakupić jeden z olejków eterycznych Primavera z oznaczeniem MERKURY lub mieszankę planetarną Merkury Aromaterapia planetarna – Solarius

We środę Księżyc wkracza w Raka, więc początek września i roku szkolnego dla wielu z was będzie stać pod znakiem troski o rodzinę, bliskich i dzieci. Konieczność sporządzenia planów na nadchodzące dni mocno będzie absorbować uwagę, myśli, emocje i uczucia.

We czwartek Mars znajdzie się w opozycji z Neptunem, co dla tych którzy mają wrażliwą i delikatną duszę, przyniesie spadek nastroju, melancholijne, jesienne refleksje i odczucia. Niezbyt przyjemnym zaskoczeniem będzie świadomość, że ze wspomnień związanych z letnimi wypadami i urlopami niewiele pozostało. Znużenie i zmęczenie zaraz po wczasach, po wakacyjnej rekreacji, skomplikuje pracę, interesy, zawodowe przedsięwzięcia i biznesowe plany.

Niemiłe zaskoczenie przyniesie w piątkowy poranek opozycja Księżyca z Plutonem. Chłodna, deszczowa, ponura pogoda połączona z nawałem spraw, problemów, pracy i pilnych wyzwań łatwo obudzi te emocje i uczucia, które mogą wywołać konflikty, spory i nieporozumienia. Po południu nastrój się zdecydowanie poprawi. Księżyc wkraczając w znak Lwa zapowiada miły wieczór, sympatyczną atmosferę towarzyskich spotkań, zmysłową randkę lub kulturalne atrakcje nowego sezonu artystycznego.

Sobotni poranek rozczaruje tych, którzy nie zdążyli solidnie wypocząć w wakacje, którzy chcieliby odpocząć i zrelaksować się po nerwowym początku września. Opozycja Księżyca z Saturnem nasili psychiczne i kondycyjne dolegliwości związane z kumulacją stresu, zmęczenia, nerwów i napięć.

Dużo przyjemniej i spokojniej zapowiada się niedziela. Przyjazny trygon Merkurego z Jowiszem pozwoli zapanować nad umysłowym przeciążeniem i chaosem, negatywnymi emocjami i lękami. Racjonalny namysł, pragmatyczna analiza, trzeźwy ogląd pomoże znaleźć skuteczne rozwiązania palących problemów. Opozycja Księżyca z Jowiszem to zachęta do małego wypadu za miasto, miłego spotkania z przyjaciółmi, spontanicznej randki z bliską sercu osobą.

Piotr Gibaszewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here