Astrologiczny raport tygodniowy (7-13.06)

1634

Wiosna wreszcie pokaże swoją prawdziwą, przyjemną i piękną twarz. Po zimnym kwietniu i niewiele cieplejszym maju czeka nas to, na co długo czekaliśmy – słońce oraz piękna, gorąca pogoda. Przed nami ciekawy, dynamiczny, pełen zwrotów i zaskoczeń tydzień. Zaczynamy go mocnym, wybuchowym i burzliwym akcentem. Koniunkcja Księżyca z Uranem może wam wywrócić plany do góry nogami i zburzyć przyjęte strategie.

We wtorek Księżyc wkracza w znak Bliźniąt. Dla tych, którzy wpadli ostatnio w poczucie stagnacji i zastoju, pojawia się szansa wyrwania się z letargu, umysłowej drętwoty i blokad. Aktywizacja inteligencji, lepsza praca pamięci i procesów mentalnych pomoże wam odzyskać kontrolę nad tymi obszarami życia, które w ostatnich miesiącach mocno ucierpiały.

Czwartek to dzień kumulacji, przełomu i zasadniczego zwrotu sytuacji. Nów Księżyca w Bliźniętach, w koniunkcji z cofającym się Merkurym, jest zapowiedzią poruszenia tego wszystkiego, co siedzi w głowie, co drzemie w ukrytych pokładach umysłu, co było ukryte i zakopane w zakamarkach duszy i podświadomości. Ten niezwykły moment oświecenia i uwolnienia sił mentalnych będzie mieć jednak swoją drugą, niekoniecznie miłą, odsłonę. Nowiu Księżyca towarzyszyć będzie pierścieniowe zaćmienie Słońca, które wprawdzie nie będzie u nas widoczne, to jednak działać będzie wszędzie i na wszystkich. To co będzie wychodzić z naszej głowy nie zawsze będzie miłe, konstruktywne i pomyślne. Mogą być to także dziwne, pokręcone myśli, mroczne uczucia, smutne refleksje. Cokolwiek jednak opuści zaułki psychiki, pozwoli nam uwolnić się od ciężkiego bagażu przeszłości i wspomnień.

Mocno rozkręcona nowiem i pełnią psychika, znacznie się w piątek ustabilizuje i wyciszy. Księżyc wkraczając w znak Raka pozwoli odnaleźć spokój ducha i pogodzenie z tym, co nieuchronne. Poprawa nastroju to szansa na odzyskanie dobrych relacji z bliskimi. Jeszcze mocniej towarzyskie układy, związki i miłosne kontakty wspierać będzie Mars wkraczający w gorący znak Lwa. Nawiązywanie erotycznych znajomości będzie dużo łatwiejsze, a randki – ekscytujące, szalone i wesołe.

Nie mniej przyjemnym partnersko i uczuciowo dniem będzie sobota. Koniunkcja Księżyca z Wenus to fantastyczna zachęta do dobrej zabawy, flirtów, miłosnych podchodów, odnawiania starych znajomości i przyjaźni.

W niedzielę emocje będą się huśtać od lewa do prawa. Przyjemny, wesoły nastrój zapewni sekstyl Wenus z Uranem oraz Księżyc wkraczający w znak Lwa. Nie da się jednak uniknąć ostrych spięć, kontrowersji i nieporozumień. Opozycja Księżyca z Plutonem oraz koniunkcja z Marsem każą się przygotować na burzliwy i emocjonalnie gorący koniec weekendu.

Piotr Gibaszewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here