Bez schematów, stereotypów i ograniczeń

1194

Współczesna młodzież jest naprawdę kreatywna. Kiedy spotkało się parę osób z wizją i chęciami pojawił się dobry pomysł. Nic więcej nie było potrzebne! Powstała ekipa, która realizuje projekt tak jak profesjonaliści, mimo że, są dopiero amatorami. Społeczność Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego założyła podcast pod nazwą PodcastBezRam. Bez ram bo choć złączył ich wspólny uniwersytet, nic ich nie ogranicza. Dla podcastowiczów nie ma tematów tabu, a trudności nie są dla nich przeszkodą. Bez schematów, stereotypów i ograniczeń. Po prostu BEZ RAM!

Obecnie na stronie podcastu, zamieszczone są już 3 odcinki. Powoli poznajemy głosy z którymi będziemy mogli słyszeć się częściej. Pierwszy odcinek to tematyka spirytualizmu, kolejny dotyka bajek i związanych z nimi kontrowersjami a trzeci mówi o zawodzie aktora i tancerzy w teatrze. Na poważnie i z dozą humoru. Można się wzruszyć lub skłonić do refleksji. Podcast idealny na długie podróże samochodem, poranne śniadanie czy podróż do pracy.

Najwięcej działań promocyjnych znaleźć możemy na Instagramie podcastu. Odsłuchiwać studentów oraz ich gości, można natomiast na YouTube oraz Spotify. Na Instagramie codziennie podcastowicze zamieszczają #działonadziś. Co jakiś czas możemy przeczytać także #recenzjebezram oraz obejrzeć zajawki następnych odcinków. 

Każdy „kulturomaniak” powinien wyjść poza ramy razem z nimi!

Anna Karcz, studentka dziennikarstwa na UKSW

Podcast:

Zobacz profil podcastu bez ram na instagram

https://www.youtube.com/channel/UCEzotGcAX06lrmirPc864mA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here