Co nas czeka w nadchodzącym tygodniu od 7 do 13 marca

719

Nie cieszymy się ze śpiewu ptaków, nie raduje nas coraz dłuższy dzień, nie napawamy się rozgrzewającymi promieniami słońca. Nie jest nam bowiem do śmiechu oglądając i słuchając wiadomości płynących zza wschodniej granicy, gdzie toczy się krwawa i okrutna wojna. Jednak ulegając lękom, panice i negatywnym nastrojom, nie ruszymy do przodu z niczym, więc nie wolno nam tracić nadziei na to, że czekają nas lepsze dni.

Tydzień zaczynamy w nerwowych nastrojach. Niepokój, gonitwę myśli, konieczność podjęcia ważnych decyzji, spięcia i konflikty z bliskimi, współpracownikami lub szefem zapowiada koniunkcja Księżyca z Uranem. Na przedwiośniu wychodzić z was mogą frustracje, zmęczenie i stres, więc nie należy się dziwić, że chwilami możecie tracić nerwy i spokój.

We wtorek Księżyc wkroczy w znak Bliźniąt, co zachęci was do większej umysłowej aktywności, nawiązywania nowych kontaktów i znajomości. Obchody Dnia Kobiet to dobra okazja do umówienia się na randkę lub zafundowania sobie małej przyjemności.

We czwartek Merkury wkracza w znak Ryb, więc w miejsce rozsądku, precyzji, logicznego myślenia i planowania wkroczy fantazja, złudzenia, marzycielstwo i umysłowy chaos. I choć sprzyja to artystycznym przedsięwzięciom i wspiera wyobraźnię, to jednak w codziennym życiu, gdzie trzeba podejmować wiele decyzji, analizować dane, fakty i finanse, Merkury w Rybach może zapowiadać błędy, zagubienie, osłabienie sprawności pamięci, inteligencji, niską efektywność w komunikacji i negocjacjach.

W piątek Księżyc wkracza w znak Raka, więc to dobra okazja do spotkania z bliską osobą, rozmowy z przyjacielem, miłej kolacji przy świecach. Dobrym pomysłem będzie wizyta w salonie piękności, fizjoterapeutyczny zabieg, masaż, relaks w saunie lub głęboka medytacja.

Weekend nie dla wszystkich będzie miłym i przyjemnym momentem. Niedzielna koniunkcja Słońca z Neptunem oraz opozycja Księżyca z Plutonem silnie rozchwieją emocje u tych z was, którzy mocno przeżywają sytuację na Wschodzie. Kiepsko się mogą czuć również ci, którzy zimę spędzili pozamykani w domu, w odcięciu od ludzi, kontaktów i towarzyskich spotkań. Huśtawki nastroju, przygnębienie i depresyjne stany duszy mocno się wam dadzą we znaki. Wieczorem jednak czeka was coś miłego. Księżyc wkraczając w znak Lwa zapowiada poprawę humoru i lepsze samopoczucie. Rodzinne spotkanie, wspólne oglądanie filmu lub serialu, towarzyski flirt lub zabawa pozwoli spojrzeć na życie w cieplejszych barwach i z większą dawką optymizmu.

Piotr Gibaszewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here