Cosmedica z trzema nagrodami własnych marek

1237

Artykuły sieci Cosmedica zostały wybrane i docenione spośród 253 nowości spożywczych, chemicznych i kosmetycznych, które zostały wprowadzone do dystrybucji między 1 września 2019 a 30 września 2020. Wyboru najlepszych produktów dokonywała grupa 1000 konsumentów, które na co dzień podejmują decyzje w sprawie zakupów w swoim gospodarstwie domowym, lub regularnie korzystają z produktów objętych badaniem kategorii produktowych.

Sieć Cosmedica została laureatem trzech nagród dla marek własnych: nagrodę w kategorii Najlepszy Produkt 2021 – Wybór Konsumentów dla linii kosmetyków oraz osobno dla linii produktów OTC i suplementów Medi Pharm. Trzecią nagrodę firma uzyskała w konkursie Influencer’s Choice Poland 2020 dla produktów wegańskich marki Dermo Care.

Linia kosmetyków Medi Pharm, otrzymała brązowy medal w kategorii Produkty kosmetyczne marki własnej sieci handlowych, natomiast Linia OTC Medi Pharm została nagrodzona srebrnym medalem w tej samej kategorii. Medi Pharm to marka stworzona przez Cosmedicę w 2014 roku. W linii produktowej marki można znaleźć wysokiej jakości suplementy diety, kosmetyki i wyroby medyczne, stworzone w Polsce. Przy produkcji wykorzystywane są najwyższe standardy, poprzez zastosowanie nowoczesnych technologii, przy zachowaniu HACCP i standardów GMP.

Organizatorem badania Najlepszy Produkt 2021 było Wydawnictwo Gospodarcze, które działa w strukturach międzynarodowych i zajmuje się dostarczaniem informacji gospodarczych za pomocą czasopism oraz konferencji. Za realizację odpowiedzialny był instytut GfFK, który jest zaufanym źródłem informacji o rynku i konsumentach.

Produkty Cosmedica zostały także docenione przez Jury w pierwszej edycji konkursu Influencer’s Choice Poland 2020. Oczyszczający peeling z łupinami kokosa oraz aloesowa sól do kąpieli Dermo Care, to produkty które zostały nagrodzone w konkursie. Konkurencja była bardzo duża – do konkursu zgłosiło się 100 firm, w tym prawie 300 produktów. Kosmetyki Dermo Care zostały ocenione pod względem filozofii zero waste, ekologii, wpływu na środowisko oraz wymagań eko-konsumentów.

Nagrody dla produktów firmy Cosmedica świadczą o najwyższej jakości, która została  doceniona przez konsumentów. Wyróżnienia są motywacją do dalszego rozwoju i doskonalenia oferty firmy.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here