Czy można zarazić się miłością?

689

Pewnego dnia, późnym latem 1990 roku, w bibliotece, na półce z książkami, przemknęła mi pozycja „Mandala życia – astrologia mity i rzeczywistość” Leszka Weresa i Rafała Prinke. W jednej sekundzie zrozumiałem, że to jest coś, czego szukałem całe życie i czym chcę się zajmować. To było jak z miłością od pierwszego wejrzenia, która została ze mną do dziś.

Wyobraźmy sobie ten czas, gdy na polskim rynku było zaledwie kilka wartościowych książek poświęconych astrologii. Komputer, na którym można było obliczyć horoskop kosztował majątek, więc liczyło się horoskopy ręcznie z efemeryd i tablic domów.

Efemerydy, które dziś kosztują w okolicach 100 złotych, wtedy, sprowadzane z zagranicy – w przeliczeniu na złotówki – kosztowały niemalże połowę miesięcznej wypłaty w fabryce obuwia, w której pracowałem jako elektryk, automatyk, mechanik, palacz nocny, stróż i transportowiec. Jeżdżąc codziennie do pracy rowerem – zarabiając najniższą krajową – cały czas wierzyłem, że będę kiedyś astrologiem. Nie miałem wtedy świadomości, że tak naprawdę to już wtedy stawałem się astrologiem, że miłość i pasja jaka towarzyszyła mi przy zgłębianiu tej niezwykłej wiedzy, opracowywaniu horoskopów, prowadziła mnie po astrologicznej drodze życia.

A może właśnie teraz to Ty poszukujesz tego „czegoś”, czym powinieneś się zajmować, czekasz na znak, nie wiesz co dalej, którą drogę obrać, w którym kierunku podążać? Mam nadzieję, że wiadomość, którą mam dla Ciebie, stanie się inspiracją. A może uda mi się zarazić Ciebie miłością do astrologii?

❤Dzielę się zatem z Tobą moją szczęśliwą połówką, moją miłością… od dziś 12 lutego aż do wtorku 14 lutego 2023 r. godz. 23:59 ❤ wszystkie moje autorskie kursy astrologii dostępne w sklepie internetowym Solarius, są za połowę ceny, czyli z 50% zniżką.

W miłosnym nastroju,

Piotr Gibaszewski

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here