Czym żyje świat nieruchomości? O tym dziś i jutro na Property Forum 2019

680

To już IX edycja Property Forum 2019 (11-12 września, Hotel Sheraton w Warszawie) – największego wydarzenia o rynku nieruchomości komercyjnych w tej częściej Europy. W tym roku zaproszenie do udziału w dyskusjach, prezentacjach i rozmowach na scenie przyjęło 130 prelegentów – szefów i zarządców największych firm działających w sektorze nieruchomości w Polsce i regionie.

Tegoroczne Property Forum rozpoczęły Rozmowy Jeden na Jeden, które przeprowadza Piotr Kraśko, a których bohaterami są: Jim Underhill, dyrektor generalny firmy doradczej Cresa; Itay Banayan, VP of Real Estate & Projects, Mindspace oraz Gilles Clavie, prezes zarządu i dyrektor generalny, Orbis SA – największej sieci hotelowej w tej części Europy.

W czasie dwóch dni odbędzie się ponad 20 sesji dyskusyjnych o wszystkim, czym żyje dziś świat nieruchomości. Prelegenci będą rozmawiać m.in. o tym, czego obawia się dziś ten rynek? #10yearschallenge. Dekada na rynku nowoczesnej powierzchni biurowej w Polsce. Gdzie będziemy za kolejne 10 lat? Czy retail stracił blask? Jak tworzyć miastotwórczy mixed-use? Coworking wciąga. Jak kreować miejsce pełne zadowolonych najemców? Zagraniczne marki hoteli penetrują polski rynek. Jak zmienią branżę? Jakie perspektywy ma przed sobą sektor magazynów?

Drugiego dnia wydarzenia organizatorzy zaplanowali premierę raportu Coworking w Polsce – unikalnego zestawienia, przygotowanego przez redakcje Propertynews.pl i Propertydesign.pl.

Prelegenci zaprezentują też najciekawsze biurowe przestrzenie ostatnich lat. “Tak projektuje się biura. Quick Stories” oraz “Success stories największych marek coworkingów” – pod takimi hasłami odbędzie się cykl prezentacji. W swoich wystąpieniach, inwestorzy i architekci, pokażą realizacje, które odbiły się głośnym echem w całej branży.

Częścią konferencji będzie Proptech Festival. Zonifero; BIM4FM; Realko24com; Smartta; CHEQ; Selectivv Viewer; Re:place; Sense S-One; Proteco Machines; Smart Rent System; Trulifi; Blue Bolt; triheadz; CBRE Floored Plans; CognitivX – oto top 15 rozwiązań i technologii dla nieruchomości, wyselekcjonowanych z kilkudziesięciu zgłoszeń, które napłynęły do udziału w plebiscycie Proptech Festival 2019. Autorzy tych rozwiązań zaprezentują je podczas Property Forum 2019. O tym, kto wygra, dowiemy się podczas wieczornej Gali wieńczącej pierwszy dzień Property Forum 2019.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here