Diana Skrzypkowska dołącza do Deloitte Consulting w Abu Dhabi

1894

Po ponad siedmiu latach pracy w Accenture, Diana Skrzypkowska dołączyła do Deloitte w Abu Dhabi. Jest jedyną kobietą na kierowniczym stanowisku w 40-o osobowym zespole. Posiada ponad dziesięcioletnie doświadczenie na styku biznesu i technologii wdrażanych w firmach, z nastawieniem w szczególności na transformację finansów cyfrowych. Informacja ukazała się 18 listopada w lokalnej gazecie na Bliskim Wschodzie.

Przekazując informacje na swoim profilu LinkedIn Skrzypkowska powiedziała, że ​​jest zaszczycona, że ​​dołączyła do zespołu Enterprise Technology and Performance firmy Deloitte na Bliskim Wschodzie. Zespół ten, działający na całym świecie, pomaga klientom wykorzystać moc technologii w celu usprawnienia ich działalności, zarówno w zakresie funkcji front office, jak i back office.

Diana Skrzypkowska ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie na styku biznesu i technologii wdrażanego w firmy, z naciskiem na transformację finansów cyfrowych. „Koncentruję się na dostarczaniu wartości dla klientów poprzez wykorzystanie inicjatyw cyfrowych lub technologii oraz zapewnianie wglądu i usług, które przyspieszają analitykę, podejmowanie decyzji i innowacje w celu budowania silniejszej i bardziej wydajnej funkcji finansowej” – wyjaśniła.

W ciągu siedmiu lat pracy w Accenture pracowała nad kilkoma głównymi programami transformacji finansów, z których wszystkie były oparte na silnym komponencie technologicznym. Jednym z jej ostatnich zadań była pomoc głównemu podmiotowo w regionie naftowo-gazowym we wdrożeniu SAP S/4 Hana.

Inne projekty, w których pracowała, to: utworzenie nowego transgranicznego centrum usług wspólnych, pomoc klientowi w digitalizacji funkcji finansowej, wdrożenie systemu ERP dla finansów i księgowości oraz pomoc klientowi w zaprojektowaniu i wdrożeniu nowego docelowego modelu operacyjnego dla jego strumienie finansowe. Od dawna zrobotyzowana automatyzacja procesów i inteligentna automatyzacja były obszarem żywego zainteresowania.

Wcześniej w swojej karierze Skrzypkowska spędziła około trzech lat w Schneider Electric, gdzie pracowała w pionie finansowym firmy. Posiada tytuł magistra rachunkowości i finansów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

Biuro Deloitte w Abu Dhabi znajduje się w Al Sila Tower przy Abu Dhabi Global Market Square.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here