Dzisiaj w nocy w czasie nowiu decydujące starcie z agresorem

897

Los wojny na Ukrainie może przesądzić dzisiejsza noc. O godzinie 18.36 rozpoczyna się nów. Opinie astrologów  dotyczące skutków sowieckiej agresji są podzielone. Jeśli Ukraina obroni się dziś w nocy przed atakiem Rosji, to wyjdzie z tego dramatu zwycięsko.  Jeśli się to nie uda, to między 3 a 6 marca może powstać marionetkowy rząd. Wspierajmy Ukrainę modlitwą, aby wygrała to starcie z barbarzyńcą.

Koniunkcja słońca i księżyca w Rybach jest w wywyższeniu. Księżyc to ludzie, czyli mieszkańcy Kijowa. Ukraina to zodiakalne Ryby. A Uran w Byku sprzyja Ukrainie, stąd ich heroiczna walka. Stellum w Koziorożcu powinno ugiąć się przed Uranem. Uran w Byku jest w trygonie do Koziorożca.

Jeśli rosyjskiego agresora nie powstrzymają dziś w nocy koktajle Mołotowa… to sytuacja się skomplikuje. Zachód lub USA będą musiały użyć broni atomowej i zniszczyć Moskwę….. Ktoś z otoczenia Putina dzisiaj lub w najbliższych dniach ( wojskowy) spróbuje odciąć go od władzy.

Zatem mamy decydujący dzień w tym bestialskim ataku Rosji na demokratyczne państwo – ocenia Waldemar Galoss, znany polski astrolog  i dodaje, jeśli przegrają siły dobra, to siły zła zaczną zagrażać również Polsce. Rosja powinna jednak przegrać to starcie, ponieważ mocarstwo trwa 245 lat, tyle, ile wynosi obieg Plutona w układzie planet.

Waldemar Galoss Warszawa 2.03.2022

W komentarzu do tej prognozy astrolog Ewa Seydlitz jest raczej ostrożna. – Obawiam się użycia jakiejś ciężkiej broni przez Rosjan. Nastąpi to dziś albo jutro, bo jutro uściśla się koniunkcja Marsa z Plutonem. Nie wierzę, że Ukraińcy pogonią Rosjan, ale wspólna  modlitwa o ten dzielny naród może im pomóc. Między 3 a 6 marca wchodzi koniunkcja Słońca z Jowiszem i moim zdaniem doprowadzi  to do negocjacji lub powstania marionetkowego rządu.

Z atrologami rozmawiała dr Iwona Manikowska, ekspert medyczny portalu

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here