ECSEL Call Forum w Warszawie

1433

Tworzenie silnych, międzynarodowych konsorcjów złożonych z przedstawicieli nauki i przemysłu, którzy wspólnie przygotują wnioski o dofinansowanie prac badawczo-rozwojowych jest celem dwudniowego ECSEL Call Forum 2018, które odbędzie się w Warszawie w dniach 6 – 7 marca. Organizatorami wydarzenia są Centrum Zaawansowanych Materiałów i Technologii CEZAMAT oraz ECSEL JU (Electronic Components and Systems for European Leadership Joint Undertaking).

Intencją organizatorów jest przedstawienie tematyki wniosków i zasad aplikowania o środki na realizację projektów badawczo-rozwojowych. Przyszłe pomysły powinny być skierowane na tworzenie innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie szeroko rozumianej elektroniki.

Forum skupia przedstawicieli najważniejszych jednostek badawczo-rozwojowych w Europie, największych potentatów przemysłowych, prezesów i managerów R&D małych i średnich firm oraz wysokiej rangi gości spośród administracji rządowej.

Wydarzenie stworzy okazję i przestrzeń do zaprezentowania dotychczasowych postępów i wyników, rozpowszechnienia osiągnięć naukowych i technologicznych oraz do zaprezentowania ich wkładu w rozwój badań i innowacji w ramach programu „Horyzont 2020””.

Wydarzenie w siedzibie CEZAMAT-u przy ul. Poleczki 19 jest bezpłatne,

Więcej informacji na stronie – http://events-ecsel.eu/call-forum-2018

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here