Elektroniczny katalog zastąpi jubileuszową imprezę targową

1083

XXV Targi Pracy i Praktyk dla Elektroników i Informatyków na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej będą miały charakter odmienny od  dotychczasowych imprez z powodu pandemii. Ograniczone zostaną do wydania elektronicznej wersji katalogu targowego. Inauguracja dystrybucji katalogu przewidziana jest na  12 października 2020. Targi w formie tradycyjnej planuje się na przełomie lutego i marca 2021 r.

Targi Pracy i Praktyk na Wydziale Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej są organizowane dwa razy do roku od 2008 r. W ciągu 2 dni imprezy bierze udział ok. 70 firm i instytucji.

Najwięcej podmiotów reprezentuje  branżę IT, ale są również banki, firmy konsultingowo-rekrutacyjne, instytucje prowadzące działalność rozwojowo-badawczą oraz firmy zajmujące się wyłącznie elektroniką.

Targi są odwiedzane przez studentów Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych, ale także innych wydziałów Politechniki Warszawskiej o zbliżonym profilu kształcenia oraz innych uczelni warszawskich.

Z powodu pandemii XXV Targi Pracy zostaną ograniczone do wydania 12 października 2020 elektronicznej wersji katalogu. Katalog zostanie opublikowany na stronie internetowej Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej i rozesłany do wszystkich studentów tego Wydziału oraz do członków Stowarzyszenia Absolwentów Elektroniki na Politechnice Warszawskiej @ELKApw.

Organizatorzy planują również dystrybucję katalogu wśród studentów innych wydziałów Politechniki Warszawskiej oraz innych uczelni. Zamierzają także przekazać katalog do organizacji studenckich w celu jego rozpowszechnienia.

Zainteresowanych uczestnictwem w tym projekcie odsyłamy na stronę internetową: http://www.elka.pw.edu.pl/Praktyki-staze-wspolpraca/Targi-Pracy-i-Praktyk-WEiTI/XXV-Targi-Pracy-pazdziernik-2020-r

Dane kontaktowe: Dorota Myko  d.myko@elka.pw.edu.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here