Globalny udział firm w Targach Katońskich

1197

Około 26 tys. firm z kraju i zagranicy uczestniczyło przez internet w 130. Targach Importu i Eksportu w Chinach. Podczas Targów Kantońskich, zaprezentowano ok.3 mln produktów, co stanowi wzrost o 113 tys. w porównaniu z poprzednią edycją imprezy. Łącznie platformę online odwiedzono prawie 33 mln razy. Wystawcy nadawali transmisje na żywo 43 tys. razy, które przez internet obejrzało ponad 350 tys. osób.

Powierzchnia wystawiennicza w trybie stacjonarnym wyniosła łącznie około 400 tys. metrów kwadratowych przy udziale 7795 wystawców. Zarejestrowano łącznie 600 tys. wejść na teren kompleksu Targów Kantońskich.  Pomimo pandemii i innych czynników zagraniczni nabywcy i przedstawiciele handlowi aktywnie uczestniczyli w imprezie.

Za sprawą łącznie 18 organizacji przemysłowych i handlowych, w tym Amerykańskiej Izby Handlowej w Chinach Południowych i agencji promującej inwestycje w dziedzinie handlu ‒ Korea Trade-Investment Promotion Agency, ponad 500 firm członkowskich wzięło udział w targach stacjonarnych. Również 18 znanych na całym świecie przedsiębiorstw, takich jak Walmart, Staples czy Auchan, wydelegowało przedstawicieli handlowych do udziału w imprezie. Z kolei swój udział przez internet zgłosili nabywcy z 228 krajów i regionów, co jeszcze bardziej zwiększyło poziom różnorodności i globalizacji Targów Kantońskich.

130. Targi Kantońskie przebiegały sprawnie, oferując bardziej różnorodne modele biznesowe i funkcje. Pomyślnie zakończyły się wszystkie zadania, które służyły realizacji wspólnego celu, jakim było przeprowadzenie innowacyjnych Targów, obfitujących w ciekawe wydarzenia, w sposób bezpieczny, uporządkowany i wysoce efektywny. Przyczyniły się one również do promowania wysokiej jakości rozwoju handlu międzynarodowego i globalnego ożywienia gospodarczego.

Źródło: Canton Fair

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here