Grupa IDnow nawiązuje współpracę z Interpolem

482

Grupa IDnow, nowo utworzona z ARIADNEXT i Trust Identity Management, dostarczająca wiodącą w Europie platformę weryfikacji tożsamości, ogłosiła partnerstwo z Interpolem – Międzynarodową Organizacją Policji Kryminalnej. W ramach 12-miesięcznej współpracy eksperci z ARIADNEXT, IDnow i Interpolu przeprowadzą serię szkoleń dla lokalnej policji i władz imigracyjnych, które rozpoczną się w Abu Dhabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie) jeszcze w tym miesiącu.

Oszustwa to zjawisko, które narasta w lawinowym tempie, a ich metody stają się coraz bardziej wyrafinowane. Najnowsze statystyki PwC potwierdzają alarmujący fakt: 47% firm doświadczyło przynajmniej jednej formy oszustwa w ciągu ostatnich 24 miesięcy, co kosztowało 42 miliardy dolarów.

Lovro Persen, dyrektor ds. zarządzania dokumentami i oszustwami w ARIADNEXT z 24-letnim doświadczeniem w zarządzaniu tożsamością i zwalczaniu nadużyć finansowych na poziomie krajowym oraz międzynarodowym w sektorze publicznym i prywatnym, poprowadzi to partnerstwo w celu przeszkolenia zespołów Interpolu w zakresie najnowszych trendów i praktycznych studiów przypadków w zapobieganiu oszustwom.

Partnerstwo z Interpolem zapewni urzędnikom i agencjom dostęp do naszych zespołów ekspertów, którzy podzielą się wiedzą, praktykami, które są dziś niezbędne do skutecznego zwalczania globalnych oszustw” – mówi Lovro Persen. “W ARIADNEXT cieszymy się, że możemy współpracować z tak znaną i uznaną organizacją, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem w zapobieganiu oszustwom na skalę międzynarodową – dodaje.

Grupa IDnow, z siedzibą w Monachium i biurami na całym świecie, m.in. w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, Francji, Wielkiej Brytanii, Polsce, oferuje firmom ujednolicony zestaw rozwiązań spełniających wszelkie potrzeby w zakresie weryfikacji tożsamości i podpisywania dokumentów, uzupełniony usługami zarządzania tożsamością, które pozwalają na efektywne organizowanie, dostosowywanie i konfigurowanie procesu weryfikacji.

O ARIADNEXT by IDnow

ARIADNEXT by IDnow, wiodący europejski gracz w sektorze identyfikacji cyfrowej, weryfikacji tożsamości i podpisu elektronicznego, opracowuje rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji oraz głębokim uczeniu się, które spełniają wymogi regulacyjne w zakresie przeciwdziałania oszustwom i praniu brudnych pieniędzy, zapewniając jednocześnie proste, zoptymalizowane doświadczenie użytkownika.

Aby sprostać ambicjom Unii Europejskiej w zakresie bezpiecznej gospodarki cyfrowej i zaufania, ARIADNEXT połączył się w czerwcu 2021 roku ze swoim partnerem IDnow, aby wzmocnić pozycję lidera na europejskim rynku Regtech.

Nowo utworzona Grupa IDnow, w skład której wchodzą ARIADNEXT i Identity Trust Management, oferuje ujednoliconą platformę rozwiązań w zakresie weryfikacji tożsamości, w tym technologie łączące automatyzację i pomoc ludzką, a także rozwiązania łączące wiedzę z zakresu sprzedaży internetowej i w punktach sprzedaży.

Posiadając biura w całej Europie (Francja, Hiszpania, Niemcy, Wielka Brytania, Polska, Rumunia), grupa ma w swoim portfolio ponad 1000 międzynarodowych klientów z różnych branż.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here