HIGH-TECH w ujędrnianiu i wyszczuplaniu ciała

2846

Wszyscy chcą być fit, szczególnie gdy lato za pasem! Aby pięknie prezentować się w bikini na plaży, oprócz sportu i zdrowej diety, warto zaplanować kilka sesji zabiegowych w gabinecie medycyny estetycznej. To znacznie przyspieszy uzyskanie wymarzonej sylwetki. Dr n. med. Beata Dethloff, lekarz i twórczyni marki klinik medycyny estetycznej i anti-aging Dr Beata Dethloff, poleci najskuteczniejsze nowoczesne technologie, które mogą nam w tym pomóc.

Lifting całego ciała

Pacjentkom z pierwszymi oznakami starzenia i wiotkości skóry dr Beata Dethloff szczególnie poleca zabieg SonoQueen.

To prawdziwy high-tech medycyny estetycznej. Umożliwia małoinwazyjny lifting twarzy i ciała za pomocą ultradźwięków wysokiej częstotliwości. Precyzyjna i skoncentrowana wiązka HIFU (High Intensity Focused Ultrasound) pozwala dotrzeć do 3 warstw – skóry właściwej, tkanki tłuszczowej i powięzi mięśniowej, co daje wielowymiarowe ujędrnienie, uniesienie i wymodelowanie ciała. Ultradźwięki stymulują i regenerują zwiotczałe włókna kolagenowe i liftingują skórę.

Płaski brzuch i jędrne uda

Accent Prime to zaawansowana technologia działająca w oparciu o falę ultradźwiękową oraz radiową (RF), dzięki której możemy wyeliminować nadmiar tkanki tłuszczowej, ujędrnić wiotką skórę, wymodelować ciało i wygładzić nawet trudny do usunięcia cellulit. Accent Prime jest polecany na wszystkie partie ciała.

Precyzyjne ujędrnianie

Nie lubisz wyglądu swoich kolan? Przeszkadza Ci zwiotczała skóra na ramionach tzw. pelikany? Dr Beata Dethloff zaleca wyjątkową technologię Attiva działającą w oparciu o falą radiową. Podczas zabiegu kaniula (o średnicy jeszcze mniejszej niż w popularnych zabiegach nićmi liftingującymi) wprowadzana pod skórę, w sposób kontrolowany podgrzewa włókna kolagenowe powodując ich obkurczenie, a w rezultacie silne napięcie i uniesienie. To zabieg dla osób, które chcą szybkich efektów, w krótkim czasie, bez ingerencji skalpela. 

Wyszczuplanie boczków

Kriolipoliza pozwala na kontrolowane zamrażanie miejscowo zlokalizowanego tłuszczu, trudnego do usunięcia dietą czy ćwiczeniami np. bryczesy, brzuch, plecy, czy boczki. Spektakularnie eliminuje miejscową otyłość. Po zabiegu komórki tłuszczowe zostają uszkodzone i ulegają rozpadowi. Następnie organizm w naturalny sposób metabolizuje je i wydala z organizmu. Zabieg również poprawia kondycję skóry. Kriolipoliza jest nieinwazyjna i bezpieczna. Pacjenci mogą po niej wrócić do swoich codziennych czynności. 

Przyjemny sposób na cellulit

Icoone to podciśnieniowy masaż rolkami drenującymi, który ujędrnia, modeluje ciało i działa antycellulitowo. Najlepsze efekty uzyskuje się po serii 10-15 zabiegów. Aby wzmocnić efekt można połączyć masaż Icoone z falami dźwiękowymi i karboksyterapią. Icoone jest najbardziej lubianym zabiegiem przez moich pacjentów, ponieważ oprócz efektów modelujących jest niezwykle przyjemny i relaksujący.

Zdrowy styl życia

Zabiegi ujędrniające i wyszczuplające sprawiają, że pacjenci zachęceni rezultatami, że pacjenci zachęceni rezultatami zaczynają dbać o swoje ciało. Najlepsze, długofalowe rozwiązanie daje połączenie nowoczesnych technologii ze zdrowym trybem życia i dietą. Dlatego polecamy pacjentom spotkanie z dietetykiem, który dobiera indywidualny program żywienia i suplementację, korzysta przy tym z testów nietolerancji pokarmowych MRT, badania DNA iGenesis oraz badania proporcji kwasów omega-3 i omega 6. Opracowany w ten sposób program pozwala nie tylko osiągnąć wymarzoną wagę, ale też opóźnia procesy starzenia się organizmu.

Dr Beata Dethloff to nowoczesne kliniki anti-aging, które oferują holistyczną opiekę w zakresie medycyny i ginekologii estetycznej, laseroterapii, endokrynologii, dermatologii, kosmetologii, SPA, trychologii i dietetyki oraz testów genetycznych i pokarmowych. Dr n. med. Beata Dethloff specjalizuje się w programach anti-aging, obejmujących profilaktykę zdrowia i urody pacjenta. Stawia na równi modelowanie i odmładzanie twarzy oraz ciała w połączeniu z działaniami przeciwstarzeniowymi całego organizmu.

Dr Beata Dethloff,

www.drbeatadethloff.pl

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here