Holo4Labs zmienia światową branżę laboratoriów

403

Innowacyjne oprogramowanie Holo4Labs w technologii rozszerzonej rzeczywistości, otrzymało nagrodę specjalną w XXV edycji konkursu Polski Produkt Przyszłości. Nowatorskie rozwiązanie wykorzystujące algorytmy sztucznej inteligencji (Voice Recognition, Computer Vision, Spatial Anchoring), wpiera laboratoria w skutecznym przeprowadzaniu badań.

Technologia rzeczywistości rozszerzonej pomaga laboratoriom podnosić jakość i wydajność poprzez cyfryzację procesów. Holo4Labs jest najnowocześniejszą innowacją procesową. – Naukowcy nie muszą już zapamiętywać, ani drukować procedur – zapewnia Filip Szczęsny, Chief Executive Officer.  – Wszystkie potrzebne informacje są wyświetlane „krok po kroku”, na ich oczach, w odpowiednim momencie i kontekście.

Holo4Labs chroni czas i budżet firmy przed nieefektywnymi i żmudnymi zadaniami. Dzięki opcji szybkiego skanowania próbek, pozwala na pozyskiwanie potrzebnych danych szybciej i bez błędów.

– Polski rynek laboratoryjny dla startupów technologicznych nie jest jeszcze na tyle rozwinięty, aby zapewnić wystarczającą liczbę klientów dla naszego produktu – kontynuuje CEO firmy. – Oczywiście, istnieją polskie laboratoria, które mogą skorzystać z technologii Mixed Reality, ale rynek w Polsce nie jest na tyle duży, aby zapewnić nam stały przepływ przychodów konieczny dla rozwoju firmy.

Rozwiązanie Holo4Labs jest skierowane do laboratoriów na całym świecie, dlatego naturalnym krokiem jest sprzedaż za granicą. Spółka zyskuje dzięki temu  większy dostęp do potencjalnych klientów, którzy są otwarci na technologiczne innowacje i mają budżety na działania R&D.

– Prowadzenie sprzedaży za granicą wymaga większych nakładów finansowych i logistycznych, ale jest to nieuniknione, jeśli chcemy osiągnąć sukces w dzisiejszym globalnym rynku technologicznym – podsumowuje Filip Szczęsny. -Nasze rozwiązanie ma ogromny potencjał, aby zmienić branżę laboratoriów na całym świecie, i uważam, że sprzedaż za granicą jest najlepszym sposobem na osiągnięcie tego celu. (JC)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here