Idealna przestrzeń dla startupów

848

EIT Health Investors’ Forum to wydarzenie, na którym spotkają się przedsiębiorcy, przedstawiciele branży, inwestorzy, menedżerowie programów i przedstawiciele EIT Health, które jest idealną przestrzenią dla startupów do walidacji swoich innowacji w dziedzinie zdrowia. Jest okazją do  dyskusji na temat wyzwań, które napotykają przy rozwijaniu swoich przedsięwzięć. Forum odbędzie się na terenie Kampusu Południowego Uniwersytetu Warszawskiego 17 listopada i obejmuje tematycznie kluczowe obszary, w których EIT Health będzie skupiało się w 2023: nowe modele świadczenia opieki zdrowotnej, cyfrowe urządzenia medyczne oraz Health Data.

Uczestnictwo jest otwarte dla wszystkich start-upów, przedsiębiorców i inwestorów z całej Polski. Wydarzenie skupia wiodące start-upy i fundusze VC, dając okazję do nawiązania kontaktów i wymiany poglądów wśród instytucji działających w obszarze ochronie zdrowia.

Organizatorem Forum jest Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego – najstarsza w Europie Środkowo-Wschodniej jednostka kształcąca od 50 lat w zakresie zarządzania, posiadająca akredytacje („trzy korony”): AACSB (Association to Advance Collegiate Schools of Business), AMBA (Association of MBAs) oraz EQUIS (European Quality Improvement System), które są przez świat biznesu i nauki rozumiane jako potwierdzenie najwyższego standardu edukacji na uczelniach biznesowych. Koronę akredytacyjną posiada jedynie 110 uczelni spośród ok. 15 000 wszystkich biznesowych szkół wyższych na świecie, co stanowi tylko ok. 1%. Tym samym, Wydział Zarządzania znajduje się w elitarnym gronie międzynarodowych uczelni, które gwarantują swoim studentom najwyższy poziom edukacji w tym samym standardzie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here