III edycja konkursu „Laboratorium Innowacji” w ramach Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego OSE, GDAŃSK 2018

1655

Wymyśliłeś i zrealizowałeś projekt, dzięki któremu rozwija się polski sektor energetyczny? Pracujesz w innowacyjnej firmie lub instytucji, która tworzy nowoczesne rozwiązania dla branży? Konkurs „Laboratorium Innowacji” jest dla Ciebie. Nie wahaj się – zaprezentuj swój pomysł uczestnikom VI. Ogólnopolskiego Szczytu Energetycznego GDAŃSK 2018.

W tym roku po raz trzeci w ramach Szczytu odbędzie się „Laboratorium innowacyjnośći”, w którym zaproszeni goście: przedstawiciele biznesu, nauki i eksperci przedstawią krótkie prezentacje na temat innowacyjnych rozwiązań w przemyśle.

Czym jest „Laboratorium Innowacji”
To unikalna platforma zainicjowana przez Grupę GPEC, która służy wymianie doświadczeń pomiędzy polskimi firmami, instytucjami oraz naukowcami tworzącymi innowacyjne rozwiązania dla branży energetycznej.
Już po raz trzeci zainicjujemy spotkanie biznesu i nauki, tak istotne dla naszej branży. Polacy tworzą fantastyczne rozwiązania, które budują przewagę konkurencyjną i przyczyniają się do rozwoju z sektora energetycznego – mówi Grzegorz Blachowski, kierownik działu PR Grupy GPEC

Do III edycji konkursu „Laboratorium Innowacji” mogą zgłaszać się przedstawiciele firm energetycznych i instytucji naukowych z całej Polski,  którzy prześlą swoje zgłoszenie z opisem i prezentacją innowacyjnego projektu, jaki zrealizowały. Autorzy projektów uznanych przez Kapitułę Konkursową za najbardziej nowoczesne i wyznaczające trendy w branży, otrzymają możliwość prezentacji w specjalnym panelu w ramach OSE – „Laboratorium Innowacji”. Najlepsze rozwiązania  zostaną nominowane do nagrody „Fale Innowacji”, która zostanie wręczona podczas uroczystej Gali Bursztynów. Zwycięzcę wskaże Kapituła Konkursowa OSE.

Zwycięzcą ubiegłorocznej edycji „Laboratorium Innowacji” została firma N-ERGIA Sp. z o.o. Spin–off Pol.Śl. Nowe Technologie za realizację projektu instalacji odzysku i zagospodarowania ciepła spalin kotłowych zapewniająca oczyszczanie spalin, obniżenie zużycia paliw pierwotnych i emisji CO2. http://osegdansk.pl/laboratorium-innowacyjnosci/

Liderzy Innowacyjności jako patron medialny będą towarzyszyć  tej edycji.

Zapraszamy do udziału.

 

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here