Inteligentny świat w opiece zdrowotnej

1033

Platforma łączności Mindray M-Connect to przełom w monitorowaniu stanu pacjenta.  Mindray jest światowym liderem w opracowywaniu innowacyjnych technologii opieki zdrowotnej i zintegrowanych rozwiązań, wprowadził na rynek uniwersalną platformę łączności M-Connect, która wykorzystuje potencjał monitorowania stanu poszczególnych pacjentów z zastosowaniem zintegrowanego rozwiązania IT. Ta innowacyjna platforma pomaga świadczeniodawcom medycznym zbudować kompleksowy ekosystem opieki zdrowotnej i zapewnia możliwości w zakresie komunikacji środowisk naukowych zrzeszających przedstawicieli nauk medycznych na całym świecie.

Platforma M-Connect, na którą składają się liczne zintegrowane rozwiązania IT, może połączyć pacjentów, świadczeniodawców i system opieki zdrowotnej, zapewniając większą widoczność, usprawniony tryb pracy, ulepszone procedury podejmowania decyzji w ramach praktyki klinicznej i lepszy poziom prywatności pacjenta. Rozwiązania te pozwalają podmiotom świadczącym usługi medyczne na wydajne lokowanie zasobów i umocnienie pozycji klinicystów, którzy zyskują dostęp do danych pacjenta o każdej porze i w każdym miejscu.

„Inteligentny świat nadchodzi. 5G, SI, IoT i inne nowe technologie są obietnicą nowych możliwości, szans i nowych wrażeń dla każdego, wszędzie – powiedział dr Li Xinsheng, wiceprezes grupy w Mindray. – M-Connect kształtuje przyszłość, stanowiąc inspirację dla nowej ery komunikacji i łączenia pacjentów z personelem medycznym. Razem możemy czerpać korzyści płynące z technologii dla branży medycznej”.

Dążąc do poprawy procedur decyzyjnych w ramach praktyki klinicznej i trybu pracy, twórcy platformy M-Connect wyposażyli ją w inteligentne narzędzia, takie jak całodobowe zestawienie wyników EKG i stały pomiar ciśnienia w celu wsparcia klinicystów w pewnym reagowaniu na niepożądane zdarzenia oraz w sprawnej diagnostyce i leczeniu pacjentów.

M-Connect również poprawia wydajność zarządzania w zakresie urządzeń medycznych i ochronie inwestycji realizowanych przez szpitale. Poprzez zastosowanie technologii Mindray IoT (Internet rzeczy), ta uniwersalna platforma łączności może pozyskać informacje z wszystkich połączonych urządzeń medycznych, przeprowadzić analizę statystyczną danych z urządzeń i graficznie przedstawić dane wyjściowe dotyczące rozmieszczenia i wykorzystania urządzeń na różnych oddziałach.

Ponadto, integrując pełne dane ze wszystkich urządzeń medycznych, platforma M-Connect stanowi solidne podstawy do rozwoju analityki wielkich zbiorów danych (Big Data), pozwalając przedstawicielom opieki zdrowotnej na kompleksową analizę danych pacjentów i tworzenie lepszych strategii obejmujących cały proces leczenia pacjenta.

Poza tym przedstawiciele opieki zdrowotnej zyskują dostęp do M-Connect Academics i stron internetowych M-Connect zawierających materiały referencyjne, ułatwiających zdobywanie wiedzy, współpracę i opracowywanie nowych pomysłów na poprawę opieki nad pacjentem.

Z myślą o przyszłości, Mindray będzie nieustannie współpracować z partnerami branżowymi w celu wykorzystania innowacyjnej technologii M-Connect, przyspieszając rozwój całego sektora opieki zdrowotnej.

Źródło: Mindray

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here