INŻYNIEROWIE DLA NIEPODLEGŁEJ POLSKI

1384

Federacja Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT ogłasza konkurs na opracowanie gry planszowej o tematyce poświęconej  historii polskiej myśli technicznej, biografiom i dorobkowi słynnych wynalazców i konstruktorów działających w kraju i zagranicą. Celem projektu jest przypomnienie roli polskich inżynierów w przeszłości oraz upowszechnienie wiedzy o małych i wielkich budowniczych II RP. Termin nadsyłania prac konkursowych upływa 30 października 2021 r.

Projekt jest adresowany do uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych oraz do młodzieży ze szkół ponadpodstawowych (liceów ogólnokształcących, techników oraz szkół branżowych I stopnia).

Konkurs będzie realizowany w trzech etapach: szkolnym (etap I), w  jego wyniku wytypowani na poziomie regionalnym autorzy projektów przystąpią do II etapu, który będzie polegał na udziale w interaktywnych warsztatach internetowych   pt. ”Inżynieria gier planszowych”.

Osoby, które pozytywnie zaliczą warsztaty, przedstawiają swoje prace konkursowe Komisji Konkursowej (etap III). Wyłonieni finaliści wezmą udział w uroczystej Gali Finałowej, podczas której zostaną ogłoszeni zwycięzcy konkursu.

Informacji na temat zasad konkursu udziela Jagna Piwowarska, tel: 22 250 22 12, e-mail: konkurs@not.org.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here