Jedz, módl się, kochaj

2248

W jakiego Boga wierzysz? We wspaniałego. To jedno ze zdań, które pada w filmie.  Jest on adaptacją autobiograficznej książki pod tym samym tytułem autorstwa Elizabeth Gilbert. Film przedstawia historię kobiety, która postanawia zmienić swoje życie.

Ryan Murphy to amerykański reżyser, scenarzysta i producent filmowy. Znany jest głównie z seriali min.  American Horror Story, American Crime Story i Bez skazy.

Szukając filmu na weekendowy wieczór znalazłam film pt. Jedz, módl się, kochaj. Myślę, że jest to przede wszystkim film o każdym z nas o poszukiwaniu miłości, która z reguły przychodzi wtedy, gdy przestajemy jej szukać oraz o tym jak bardzo pragniemy odnaleźć siebie.

To film w którym główne role grają znani aktorzy Julia Roberts a u jej boku Javier Bardem. Film ma prostą a za razem bardzo ciekawą fabułę. Trzydziestokilkuletnia dziennikarka Elizabeth Gilbert to nowoczesna kobieta. Ma męża, dom i dobrą pracę. Pewnego dnia dochodzi do wniosku, że chciała by coś zmienić. Poszukując siebie Gilbert postanawia zerwać z dotychczasowym życiem  i odbywa roczną podróż, bohaterka pragnie zbudować siebie na nowo.

 Film raczej nie zasługuje na bezgraniczny  zachwyt, ale z pewnością przedstawia sceny, które mogą się przydarzyć każdemu z nas. Jest to świetny film, który wszystkim polecam,  historia pełna wzruszeń, radości i smutku.

Autorka: Sylwia Rogala, studentka dziennikarstwa UKSW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here