Jesteśmy tym co pijemy – woda jest nośnikiem informacji

1701

Woda jest źródłem życia. Stanowi prawie ¾ masy ciała, u dorosłego człowieka, a trochę mniej u dzieci. Powodów dlaczego trzeba ją regularnie pić jest bez liku, ale najważniejszy to jej dobroczynny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Już 10 procentowy ubytek wody z organizmu powoduje całkowitą niezdolność do wykonywania wysiłku fizycznego. Jeśli te straty przekraczają  ponad  20 procent to człowiek umiera.

Według  grupy badaczy z  Instytutu Bion w Słowenii, na której czele stał biolog Igor Jarman, jesteśmy tym co pijemy. Ma to ogromne znaczenie, ponieważ na wodę ma wpływ informacja molekularna. Instytut badał wpływ możliwościami oddziaływania informacji molekularnej na wodę. Zajął się również badaniami  sposobu przechwytywania informacji, zmagazynowana jej w wodzie a następnie przekierowania do żywych organizmów i biologicznego oddziaływania.  

Kolejnym zagadnieniem, którym zajął się instytut były systemy wodne i badanie ich wpływu na organizm ludzki,  bakterie , rośliny itd. Po wielu eksperymentach i badaniach, (m.in. współdziałania wody z farmaceutykami, siarczanem magnezu), naukowcy doszli do wniosku, że woda może ulegać naciskowi pola elektrycznego, magnetycznego, bądź elektromagnetycznego przy użyciu pewnych substancji, które będą poddawane  silnemu naciskowi tych pól. W ten sposób zaobserwowano efekty poddanej tym doświadczeniom wody, która może się upodabniać do owych substancji, kiedy te organizmy są poddane działaniu informacji molekularnej. Na podstawie tych badań doszli do wniosku, ze owe substancje mogą zachowywać się odwrotnie, niż pierwotnie i nazwali to zjawisko reakcją homeopatyczną.

To pozwoliło im na stwierdzenie, że jeśli woda jest destylowana, strukturyzowana, jeśli jest w skupiskach (clustered) – może zapamiętywać informacje nawet do kilku dni, a nie kilku sekund. Dlatego uzasadnione jest twierdzenie, że „Jesteśmy tym co pijemy’. Człowiek jest żywym organizmem, który składa się z wody i pijąc ją wprowadza do swoich komórek nie tylko chemiczny związek H2O, ale również informacje.

Zyskujemy lub tracimy energię

Stad też jakość wypijanej wody jest taka ważna, nie tylko ze względu na informację jaką wprowadzamy, ale również ile energii spożywamy, aby nawodnić swoje komórki. Jeśli woda jest złej jakości i posiada kiepską strukturę to tracimy tej energii dużo więcej.

Jeśli przyjąć, że ludzkie ciało to 12 systemów, a każdy z systemów składa się z organów, organy z tkanek, a tkanki z komórek, to komórka jest najważniejsza w naszym ciele. Jeżeli struktura wody będzie odmienna od struktury wody w naszej przestrzeni międzykomórkowej to nasz organizm straci dużo energii, aby nawodnić nasze komórki.

Oprócz tego, jak istotna jest struktura naszej komórki, ważna jest też informacja, która jest do niej dostarczana. Jeśli się złościmy, to niekorzystnie wpływa to nasz organizm- czyli na wodę w naszych komórkach,( mówiąc potocznie). Również ważny jest redoks -czyli ładunek wody, którą pijemy. Właściwy redoks dla komórki ludzkiej powinien być ujemny od -50 ml Voltów. Z reguły woda z kranu bądź butelkowana ma ładunek dodatni, a korzystna dla ludzkiego zdrowia jest woda o ładunku ujemnym. Nawet ta, która kilka godzin podróżuje z nami ze źródła nabiera ładunku dodatniego. Pijąc taką wodę, nasz organizm zużywa dużo więcej energii i nawet może się wzbraniać przed wypiciem jej w większych ilościach.

Magiczna moc koralowca

Misja firmy Coral Club polega na tym, aby „nawodnić świat” poprzez użycie naturalnego filtra, który nie tylko zmienia ładunek wody na ujemny, strukturyzuje ją, ale też pozostawia w naszym organizmie cenne minerały. Jest to Coral Mine/ Coral Sango z wyspy Okinawa w Japonii. Koralowiec omywany jest przez wody tej wyspy i zebrał w sobie informacje na temat naszego środowiska miliony lat temu. Mieszkańcy tej wyspy, która jest zapisana na mapie świata jako miejsce długowieczności, twierdzą, że według legendy kiedyś Coral Sango ocali cały świat.

W Bion Instytucie w Słowenii udowodniono, ze Coral Mine w kontakcie z wodą -strukturyzuje ją, porządkuje  i w tym samym czasie działa jako delikatne pole (subtlefiled), biopole polepszające stan zdrowia człowieka.

Podsumowując, „Jesteśmy tym co pijemy”, gdyż woda nie tylko stanowi chemiczny związek H20, ale  strukturyzowanie wody ma również ogromy wpływ na nasze zdrowie.

Coral Club jest firma, która nie zajmuje się leczeniem, lecz propagowaniem zdrowego stylu życia. Główne narzędzie, które jest przez nią używane to Koncepcja Zdrowia czyli 4 kroki do zdrowia. Pierwszym z nich po uświadomieniu sobie, że jesteśmy sami odpowiedzialni za nasze zdrowie a zatem co jemy i co pijemy, czyli właściwe nawadnianie naszego organizmu na poziomie komórkowym. I tutaj właśnie istotną rolę odgrywa Coral Mine.

O pozostałych 3 krokach można się dowiedzieć kontaktując się poprzez e-mail : truania@yandex.ru, WhatsApp :+447816960583, Instagram: @aniatrusewicz

Międzynarodowe ONLINE FORUM  11 – 12 lipca br.

Mieszkam w Szkocji, a ponieważ firma jest międzynarodowa mam okazję wziąć udział w ONLINE FORUM, które odbędzie się już  w ten weekend 11/7-12/7/20.  Jest to jedno z corocznych forów, które ma za zadanie uaktualnienie informacji w zakresie nowych produktów, dostępu do linii produkcji, dostępu do rozmów z fachowcami z dziedziny wellness i zdrowia, a także wysłuchania wykładów znanych doktorów i profesorów ze świata medycyny, takich jak Olga Butakowa czy Olga i Wlodzimierz Podchomutnikov. Ja osobiście korzystam z produktów firmy już od trzech lat I mam przyjemność zaprosić Państwa nie tylko na FORUM, ale również do korzystania z naszych produktów, w tym Coral Mine.

Na forum będzie również możliwość zapoznania się z tym jakie biznesowe możliwości daje firma. Aby zostać członkiem klubu proszę zarejestrować się korzystając z linka:  https://pl.coral-club.com/registration/?REF_CODE=280946262960 bądź skontaktować się ze mną bezpośrednio.

Aby wziąć udział w FORUM należy uiścić opłatę za FORUM korzystając z linka w wysokości 23$:  https://foresightforum.coral-club.com/en/. Można zmienić język w ustawieniach.

Jestem do Państwa dyspozycji  Anna Trusewicz     e-mail: truania@yandex.ru

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here