Jubileuszowa 25 edycja Hydroprezentacji już w kwietniu!

744

25 odsłona sympozjum należeć będzie do tych naprawdę wyjątkowych. To ponad 25 lat odkąd Hydroprezentacje skupiają najlepszych ekspertów branży wodno-kanalizacyjnej na jednej z najstarszych konferencji wod-kan w Polsce! Najbliższa edycja odbędzie się w terminie 12-14 kwietnia, tradycyjnie w Krynicy Zdroju.

Jest rok 1998. Wtedy to po raz pierwszy Naczelna Organizacja Techniczna zaprasza fachowców, inżynierów i naukowców specjalizujących się w branży wodno-kanalizacyjnej, którzy spotykają się, aby wymienić się swoją wiedzą, spostrzeżeniami i pomysłami. Dyskutują o problemach w sektorze oraz o ówczesnych nowinkach technologicznych, które mogłyby pomóc w rozwiązaniu owych dylematów. Od tego momentu infrastruktura zmieniła się niepomiernie, a rurami przepłynęły niezliczone hektolitry wody. Minęło ćwierć wieku, a na Hydroprezentacje organizowane stale przez NOT oraz obecnie Stowarzyszenie Wodociągowców Województwa Śląskiego zjeżdża coraz więcej ekspertów z całego kraju!

Tegoroczna odsłona będzie szczególna ze względu na tak okrągły jubileusz. Można więc spodziewać się wielu wyjątkowych atrakcji oraz nieco podróżowania w czasie, aby powspominać najważniejsze fakty i postaci z przeszłości konferencji. Jednak mimo bogatej i pełnej sentymentów historii, uczestnicy zbierają się po to, żeby patrzeć w przyszłość. Starają się przewidzieć możliwe dysfunkcje, dostrzec nadchodzące zmiany i w porę zareagować na stale zmieniającą się rzeczywistość. Zaprezentują także technologiczne nowości i przeprowadzą analizę przypadków, z którymi musieli się zmagać.

– Kawał historii za nami. Aż trudno uwierzyć, że te 25 lat minęło tak szybko. Sytuacja na świecie i w branży różni się wyraźnie od tej z 1998 roku, jednak przyświecają nam te same cele. Nadal chcemy się rozwijać, zdobywać niezbędną wiedzę i umiejętności, które pozwolą nam tworzyć infrastrukturę na najwyższym poziomie. Hydroprezentacje stanowią ku temu najlepszą okazję – mówi Andrzej Malinowski, przewodniczący Rady programowej sympozjum, prezes Stowarzyszenia Wodociągowców Województwa Śląskiego.

Tegoroczna edycja odbędzie się w dniach 12-14 kwietnia, podobnie jak na przestrzeni ostatnich lat w Hotelu Czarny Potok w Krynicy Zdroju. Rejestracja jest już otwarta, a cena jest jedną z najbardziej atrakcyjnych pośród tego typu wydarzeń: 1400 zł za trzy dni konferencji wraz z noclegiem i wyżywieniem.

Organizatorami Hydroprezentacji są Stowarzyszenie Wodociągowców Województwa Śląskiego i Śląska Rada Naczelnej Organizacji Technicznej FSNT w Katowicach, Partnerem Branżowym Katowickie Wodociągi, a sponsorami tegorocznej, jubileuszowej edycją są Logic Synergy, HSB, Amiblu, Jafar, Climbex oraz Grundfos. Organizatorem technicznym agencja marketingowo-PR-owa Grupa PRC Holding.

Bartosz Garus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here