Katastroficzne lato przełomu w wizjach jasnowidza

1701

Jasnowidz ujrzał katastrofę w Polsce, tysiące ofiar, wielki wybuch i uciekającego prezydenta Dudę. Sądzicie, że to mroczne wizje? Jego zdaniem, lato 2021 dla wielu osób będzie OSTATNIE! Ostrzega Polaków przed katastrofą nad Bałtykiem! Jego najnowsza wizja to istny horror i masakra rodem z filmów katastroficznych! Nikt nie musi w to wierzyć, ale na wszelki wypadek warto zachować ostrożność.

Jeden z najpopularniejszych polskich jasnowidzów,  ma złe wiadomości dla Polaków. Były brzuchomówca wciąż publikuje swoje wizje i przemyślenia na YouTube i zapewnia, że przewidział m.in. pandemię koronawirusa SARs-CoV-2 i mówił o nowych mutacjach patogenu. Tym razem, podczas przekazu energii z widzami, ujawnił, że czarno widzi losy Bałtyku.

W swojej mistycznej wizji ujrzał niezwykle brudną i skażoną wodę w Bałtyku. Czy ma to związek z planami Unii Europejskiej z oczyszczaniem dna Bałtyku z amunicji i odpadów chemicznych z II wojny światowej? W wizjach pojawił się również wątek boga Majów patrzącego na składanie ofiar z ludzi i krew spływającą do Bałtyku, jakby morze zaczęło „żywić się krwią”. Jasnowidz w swych proroctwach ujrzał też beztrosko odpoczywających ludzi nad morzem, gdy w oddali czyha zagrożenie. Widział także tysiące tonących ludzi, tonącą Polskę oraz ścięte głowy podczas składania ofiar.

Bardzo, bardzo, wręcz niebezpieczna woda w Bałtyku. Takie błoto, które świeci w nocy, dziwna poświata, jakby to promieniowało czymś, emanowało coś złowieszczego. Słowa pojawiają się takie jak „tragedia na sopockim molo”, zerwane molo, jakby coś rozwaliło, wyrwało deski. – Widziałem wielu wesołych ludzi, a wokół nich osoby w kombinezonach ochronnych i złowieszczą ciszę, jakby Bałtyk zaczął żywić się krwią. – ostrzega jasnowidz.

Na tym jednak nie koniec, bo ujrzał też potężną eksplozję na wschodzie, „coś jak grzyb”, być może użyta zostanie nowa broń. W wizji jasnowidza objawił się również duszący się Putin. Pojawił się także obraz Andrzeja Duda, który ucieka, pod Pałacem Prezydenckim „pod naporem wody”. Wsiada do samochodu i znika w towarzystwie ochroniarzy.

– Dla wielu będzie to ostatnie lato. Pojawia mi się jakieś trzęsienie ziemi,  jakby zagotowała się woda. To bóstwo Majów ma nagle twarz Putina, która zaczyna się dusić, robi się sina. Jakby nad morzem ciągle były składane ofiary. Tysiące ludzi pod wodą, ta woda jest ciężka, jak galareta, zapach jest paskudny – ostrzega jasnowidz.

 Na tym jednak nie koniec udręki i gehenny, bo nawet jeśli lato dla wielu z nas będzie łaskawe, to jesienią czeka nas „poważne uderzenie”, może zostać użyta „broń psychologiczna”, może dojść do konfliktu zbrojnego, „sparaliżowanie świata po raz wtóry”.

Więcej: www.planeta.pl/Ciekawostki

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here