Kongres Sektora FinTech

2074

Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych w Polsce zaprasza do udziału w II edycji Kongresu Sektora FinTech, który odbędzie się dnia 22 marca 2018 roku w Hotelu Polonia Palace w Warszawie.

Od kilku lat obserwujemy istotny wpływ sektora FinTech na sektor usług finansowych w Polsce, możemy mówić o rewolucji w sposobie funkcjonowania usług finansowych i wielu innych aspektów rynku finansowego. Kongres to dobre miejsce, aby postawić ważne pytania dotyczące przyszłości sektora FinTech. Stąd podczas tegorocznego Kongresu Sektora FinTech będziemy dyskutować m.in.

  • o współpracy sektora FinTech z sektorem bankowym oraz inwestorami zagranicznymi,
  • alternatywnych sposobach finansowania: crowdfundingu, factoringu, leasing,
  • wpływie technologii na klienta – czy możemy już mówić o kliencie 3.0?.

Wśród potwierdzonych ekspertów znajdują się przedstawicie UOKIK, biura Rzecznika Finansowego a listę prelegentów dopełniają praktycy rynku finansowego z Polski i Europy.

Zaproszenie do udziału w debacie kongresowej trafiło nie tylko do przedstawicieli sektora FinTech, ale też szerokiego  zakresu podmiotowego interesariuszy tego sektora – zaproszenie otrzymały banki, instytucje pożyczkowe, instytucje płatnicze, firmy doradztwa prawnego i strategicznego. Mamy nadzieję, że udział przedstawicieli tak wielu sektorów gwarantuje, że Kongres stanie się ważnym projektem merytorycznym i cenionym przez profesjonalistów miejscem wymiany doświadczeń.

Więcej informacji: www.kpf.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here