Laboratoires Vivacy Polska z sześcioma nominacjami w konkursie „Perły Dermatologii Estetycznej 2021”

883

Przed nami 17 edycja wyjątkowego konkursu organizowanego przez Stowarzyszenie Lekarzy Dermatologów Estetycznych (SLDE): „Perły Dermatologii Estetycznej” Od samego początku jego celem jest wyłonienie najlepszych produktów stosowanych w medycynie estetycznej oraz promocję jakości i bezpieczeństwa w tej dziedzinie. Do głosowania uprawnieni są jedynie lekarze posiadający aktualny numer PWZ. Uroczysta gala, podczas której zostaną wręczone statuetki, zaplanowana jest 12.03.2022 roku w trakcie XXII Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny AntiAgeing.

Wspieranie działalności szkoleniowej i dydaktycznej jest celem SLDE. Stowarzyszenie pełni rolę opiniotwórczą w środowisku lekarskim, więc już sama nominacja do nagrody jest ogromnym wyróżnieniem i świadczy o wysokiej jakości produktu. O wygranych w danych kategoriach zadecydują głosy lekarzy, które można oddać poprzez formularz on-line dostępny na stronie Stowarzyszenia do 05 lutego 2022 https://glosowanie.dermatologia-estetyczna.pl/

Laboratoires Vivacy Polska od samego początku bierze udział w tym prestiżowym plebiscycie i ma już na koncie 22 statuetki! To oznaka zaufania, którym lekarze obdarzyli firmę, to także potwierdzenie innowacyjności, jakości i bezpieczeństwa które cechują produkty w portfolio Vivacy Polska.

W tym roku Vivacy również walczy o Perły w aż sześciu kategoriach:

Wypełniacze – usta i okolica: Stylage® Lips Plus

Usta to niezwykle ważny obszar stanowiący o pięknie twarzy, są one kluczowym elementem mimiki, sygnalizującym emocje, decydują o atrakcyjności. STYLAGE ® LIPS PLUS to żel na bazie usieciowanego kwasu hialuronowego przeznaczony do zwiększania objętości warg, korekty konturu ust oraz do nawilżenia czerwieni wargowej. Jest to produkt do iniekcji, opracowany specjalnie w celu korekcji ust, którego parametry reologiczne są odpowiednio dopasowane do budowy anatomicznej warg. Dodatkowo zawarty w preparacie chlorowodorek lidokainy łagodzi ból związany z wykonaniem iniekcji. Efekt zabiegu utrzymuje się do 12 miesięcy.

Wypełniacze – odbudowa objętości: Stylage® XL

Preparat jest przeznaczony do odbudowy lub zwiększania objętości wybranych obszarów twarzy poprzez iniekcję preparatu głęboko, do warstwy tkanki podskórnej. Produkt jest wskazany do odbudowy ubytków tkankowych w okolicach skroni, kości policzkowych, policzków i brody, oraz do konturowania/modelowania owalu twarzy. Eksperci Laboratoires VIVACY opracowali STYLAGE® XL biorąc pod uwagę cechy  histologiczne tkanki podskórnej.

Wypełniacze – konturowanie, lifting: Stylage® XXL

Preparat STYLAGE® XXL powstał z myślą o uzupełnieniu dużych ubytków objętości i jest wykorzystywany przez lekarzy do nadawania twarzy odpowiedniego konturu – uwydatnienia kości policzkowych, modelowania brody oraz podkreślenia linii żuchwy. Eksperci Laboratoires VIVACY opracowali STYLAGE® XXL biorąc pod uwagę cechy histologiczne tkanki podskórnej.

Innowacja 2021: SoftFil® Topilase®

SoftFil® Topilase® to rewolucyne podejście do korekcji kwasu hialuronowego. To pierwsza kuracja dermo-korygująca do stosowania topikalnego, która redukuje niepożądaną obecność kwasu hialuronowego w skórze. Topilase®, został stworzony przez lekarza medycyny estetycznej dr Sandrine Sebban we współpracy z farmaceutami, i jest obecnie zgłoszony do opatentowania jako innowacja pozwalająca w nieinwazyjny sposób skorygować nadmiar kwasu hialuronowego.

Topilase® koryguje objętość kwasu hialuronowego w skórze, przywracając jej naturalny wygląd, modeluje i ujednolica powierzchnię skóry, oraz wygładza powierzchniowe nierówności i redukuje niedoskonałości związane z obecnością kwasu hialuronowego.

Receptura zawiera 100% składników pochodzenia naturalnego: kompleks enzymatyczny (lipaza, proteaza i hialuronidaza), który depolimeryzuje łańcuchy kwasu hialuronowego oraz płynny roztwór złożony z 5 silnie działających składników pochodzenia naturalnego starannie dobranych ze względu na sprawdzoną skuteczność.

 Regeneracja – twarz,szyja,dekolt: SkinTech® RRS® HA Long Lasting

Preparat RRS ® HA Long Lasting to skin builder, który wspiera przebudowę skóry, nawilża ją i poprawia jej elastyczność, dzięki czemu możemy uzyskać efekt odmłodzenia 3D. RRS ® HA Long Lasting to produkt do iniekcji na bazie kwasu hialuronowego usieciowanego BDDE, który pomaga osiągnąć optymalne nawilżenie skóry, co przekłada się na znaczącą poprawę jej wyglądu. Bufor aminokwasowy chroni zawieszony w nim kwas hialuronowy i spowalnia jego biodegradację, a także pozytywnie wpływa na lokalny stres osmotyczny wywołany wstrzyknięciem implantu w skórę. WSKAZANIA DO STOSOWANIA PRODUKTU: ochrona skóry przed fotostarzeniem i jego konsekwencjami, hamowanie atrofii skórnej, nawilżenie skóry, elastoza, zmarszczki.

Peelingi: SkinTech® Easy TCA® Pain Control

TCA® Pain Control to wyjątkowy preparat na bazie kwasu trichlorooctowego z dodatkiem fenolu. Opatentowana technologia EASY TCA® Pain Control pozwala osiągnąć rezultaty porównywalne do rezultatów zabiegów przeprowadzanych na poziomie brodawkowatej warstwy skóry właściwej, minimalizując dolegliwości bólowe – podczas zabiegu pacjent odczuwa jedynie delikatne pieczenie. Wskazania do stosowania produktu: fotostarzenie skóry, trądzik i ślady po trądziku, problemy z pigmentacją (melazma, przebarwienia pozapalne), ichtioza, rogowacenie i plamy soczewicowate.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here