LIDER BEZPIECZEŃSTWA PAŃSTWA 2021

1331

Już po raz dziewiąty Stowarzyszenie Dostawców na Rzecz Służb Mundurowych w organizowanym  Ogólnopolskim Konkursie „Lider Bezpieczeństwa Państwa” nagrodzi i uhonoruje wyróżniające się instytucje i polskie firmy statuetkami Lider Bezpieczeństwa Państwa w kategorii „Innowacyjna Firma” oraz „Innowacyjny Produkt”. Nagrodzone technologie będzie można obejrzeć podczas XXIX edycji MSPO w Kielcach od 7 do 10 września br.

Wyróżnienia przyznaje Kapituła Konkursu w uznaniu dla    najnowszych produktów, projektów i usług dedykowanych polskiemu wojsku i służbom odpowiedzialnym za nasze zbiorowe bezpieczeństwo. Tegoroczna edycja Uroczystej Gali wręczenia nagród zyskała szczególnie prestiżowe Honorowe Patronaty od szefa Biura Bezpieczeństwa Narodowego oraz Dyrektora Narodowego Centrum Badań i Rozwoju.

Te wyjątkowe wyróżnienia są równocześnie wyrazem szacunku i uznania składanym polskim przedsiębiorcom oraz naukowcom za ich konstruktywne i efektywne zaangażowanie na rzecz wzmacniania bezpieczeństwa i obronności. Miejsce i czas wręczenia nagród nie jest też dziełem  przypadku, bowiem Międzynarodowy Salon Przemysłu Obronnego w Kielcach, jednoznacznie tematycznie związany jest z prezentacją i przeglądem najnowszych osiągnięć techniki i technologii stosowanych w nowoczesnych siłach zbrojnych na całym świecie.

Jan Andrzej Ligus, prezes SdnRSM                     

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here