Liderzy inteligentnego rozwoju nagrodzeni

199

Podczas IV Forum Inteligentnego Rozwoju w Uniejowie zostały wręczone wyróżnienia honorowe Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2019 oraz nagrody główne w wybranych kategoriach. Jednym z laureatów nagrody w kategoriach honorowych został Marek Traczyk (nz), prezes Warszawskiej Izby Gospodarczej i Stowarzyszenia Polskich Mediów.

Uroczysta Gala Liderów Inteligentnego Rozwoju odbyła się pod koniec listopada i poprowadził ją Marcin Prokop, który podkreślał znaczenie Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju dla popularyzowania i promowania proinnowacyjnego sposobu myślenia i działania.

Wręczenie nagród Laureatom było połączone z debatą finałową IV Forum Inteligentnego Rozwoju pt. „ Gra o przyszłość” oraz wykładem Marcina Prokopa na temat wpływu najnowszych technologii na nasze życie. Dużo pozytywnych emocji wzbudziła również prezentacja Ewy Małgorzaty Wiertelek, prezes firmy Medora – lidera branżowego w produkcji odzieży medycznej.

Nagrody główne Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju otrzymali:

    Dr Agnieszka Gajewicz-Skrętna z Wydziału Chemii Uniwersytetu Gdańskiego – w kategorii naukowiec przyszłości, za realizację projektu pt. „Opracowanie metod szacowania przekrojowego (read-across) wspierających proces oceny ryzyka chemicznego”.

    Gmina Międzychód – w kategorii samorząd przyjazny mieszkańcowi i inwestorowi za intensywny inteligentny i zrównoważony rozwój Gminy, oparty o skuteczne pozyskiwanie i mądre wspieranie inwestorów, poprawę życia mieszkańców poprzez ożywienie lokalnego rynku pracy, a także aktywną politykę prorodzinną.

    F.B.I TASBUD Tasbud – w kategorii innowacyjne technologie przyszłości, za realizację projektu pt. „Budowa zakładu prefabrykacji”, którego celem jest wdrożenie przez firmę wyników prac B+R w postaci systemu zintegrowanego budownictwa energooszczędnego z prefabrykowanych żelbetonowych ścian nośnych.

Wśród laureatów nagród honorowych Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2019 znaleźli się:

    Jadwiga Emilewicz – Minister Przedsiębiorczości i Technologii, w kategorii: zasługi dla wzrostu innowacyjności gospodarki

    Małgorzata Zielińska – Członek Zarządu, PKP S.A., w kategorii: inspirująca kobieta w organizacji wspierającej inteligentny rozwój

    Adam Rozwadowski – Założyciel Centrum Medycznego ENEL-MED, w kategorii: innowacje w medycynie

    Marek Traczyk – Prezes Warszawskiej Izby Gospodarczej i Stowarzyszenia Polskich Mediów, w kategorii: Promotor międzynarodowej innowacyjnej współpracy, za działania na rzecz wspierania wizerunku Mazowsza i Polski, jako nowoczesnego regionu i kraju, bardzo dobrze współpracującego z krajami europejskimi i azjatyckimi

    Wisła Kraków S.A., w kategorii: innowacje społeczne, za akcję ratunkową jednego z najbardziej utytułowanych polskich Klubów

    Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, w kategorii: zasługi dla wzrostu efektywności edukacyjnej współpracy międzynarodowej

    Stowarzyszenie Manko, w kategorii: innowacje społeczne, za stworzenie i wdrożenie „Ogólnopolskiej Karty Seniora”,

    Państwowy Instytut Geologiczny – Państwowy Instytut Badawczy, w kategorii: zasługi dla rozwoju nauki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here