LONGEVITY CENTER wspiera 77. Tour de Pologne

1095

Jak wygrać tegoroczny Tour de Pologne? Co będzie decydujące? Jak utrzymać formę fizyczną i psychiczną przez cały tydzień wyścigu? Jak skutecznie i błyskawicznie się zregenerować? Takie pytania zadają sobie dziś tuż przed startem o 13.30 wszyscy kolarze i ekipy Tour de Pologne. Centrum Medyczne LONGEVITY CENTER wspiera 77. Tour de Pologne. 

Longevity Center jest pierwszym centrum medycznym w Polsce i Europie Centralnej, gdzie na podstawie pogłębionej diagnostyki i najnowocześniejszych technologii oceny wieku biologicznego prowadzone są programy wspierające zmianę nawyków zdrowotnych, wzmacniające odporność,   przywracające witalność i optymalne zdrowie na długie lata. Longevity Center jest odpowiedzią na rosnącą potrzebę zintegrowanego a jednocześnie spersonalizowanego podejścia do zdrowia.

Dyrektor Medyczny Longevity Center – prof. dr. hab. n. med. Marek Postuła jest koordynatorem medycznym 77. Tour de Pologne, który rozpoczyna się właśnie dziś 5 sierpnia. Będzie czuwał nad bezpieczeństwem medycznym i epidemiologicznym uczestników wyścigu. Longevity Center na co dzień wspiera sportowców i przedstawicieli biznesu w kompleksowym podejściu do zdrowia.  Ma ogromne doświadczenie w medycynie prewencyjnej i diagnostyce spersonalizowanej nastawionej na przeciwdziałanie konsekwencjom stylu życia na zdrowie, witalność i wydolność organizmu. Skupia się na połączeniu wiedzy medycznej w zakresie wieku biologicznego, zdrowia hormonalnego, mitochondrialnego, metabolizmu oraz stanu emocjonalnego.

Przez kolejnych 5 dni kolarze z całego świata mierzyć się będą z setkami kilometrów, zmienną pogodą, żmudnymi górskimi podjazdami. Jednak historia każdego wyścigu pokazuje, że największym wyzwaniem dla kolarzy jest utrzymanie wysokiej formy w ciągu całego wyścigu, umiejętność szybkiej i skutecznej regeneracji, wytrzymania presji psychicznej. Na taką optymalną formę i witalność pracuje się konsekwentnie przez wiele miesięcy, w sposób kompleksowy, a my w takim właśnie podejściu do zdrowia się specjalizujemy” – mówi Joanna Bensz, założycielka i prezes Longevity Center.

Longevity Center zabezpieczyło również 200 testów na Covid-19 dla uczestników Tour de Pologne.

Codziennie podczas wyścigu w kanałach social media Longevity Center można zobaczyć relacje i rekomendacje prof. Marka Postuły odnośnie stylu życia stosowane przez uczestników wyścigu oraz pasjonatów kolarstwa a także sposobów na szybką regenerację organizmu prosto z Tour de Pologne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here