Mazowieccy finaliści i laureaci konkursu „Modernizacja Roku 2017”

1128

Ośrodek Zdrowia w Mrokowie, drogi w gminie Głowaczów, Pałac i Folwark w Łochowie oraz skrzyżowanie dróg: drogi powiatowej nr 5205W Draganie-Proboszczewice z drogą powiatową nr 908W Srebrna-Draganie i z drogą gminną to laureaci ogólnopolskiego konkursu „Modernizacja Roku 2017”. Z laureatami i finalistami plebiscytu 3 grudnia spotkał się marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik.

 Aż 11 obiektów z terenu województwa mazowieckiego znalazło się w finale tegorocznej edycji. Nagrodzeni zostali zarówno inwestorzy, wykonawcy jak i autorzy projektu. Spotkanie z marszałkiem jest doskonałą okazją do zaprezentowania najlepszych projektów z regionu.

To wspaniałe przedsięwzięcie pozwalające wyróżnić i nagrodzić zaangażowanie inwestorów, wykonawców i projektantów. Obiekty z terenu naszego regionu, które zakwalifikowały się do finału konkursu to wizytówka ciężkiej pracy, ale także powód do dumy – powiedział marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik.

Konkurs ma na celu docenienie remontów i modernizacji obiektów i inwestycji w całym kraju, ale także wyłonienie spośród nich tych najlepszych inicjatyw. W finale znalazły się 53 obiekty z całej Polski, a pośród nich 11 finalistów z Mazowsza. Nagrodzone inwestycje to:

Budowa ośrodka Zdrowia w Mrokowie, budowa dróg gminnych w miejscowości Brzóza, gmina Głowaczów, rozbudowa skrzyżowania dróg: drogi powiatowej nr 5205W Draganie-Proboszczewice z drogą powiatową nr 908W Srebrna-Draganie z drogą gminną, budowa i modernizacja Pałacu i Folwarku Łochów (Laureat Głównej Nagrody i Tytuł „Modernizacja Roku 2017” w kategorii „Nowe obiekty w przestrzeni urbanistycznej”), budowa obiektu biurowo-magazynowego z częścią socjalną oraz parkingiem podziemnym wraz z instalacjami i urządzeniami technicznymi i infrastrukturą i zagospodarowaniem terenu w Warszawie przy ul. Marywilskiej 34.  

Marta Milewska

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać komentarz!
Please enter your name here